תוכן לכל פורמט רשת, שטח וצורך פנים ארגוני

התוכן שאנחנו בונים מותאם לכל פורמט ברשת. צפו בדוגמאות!

אנחנו בונים נכסים דיגיטלים בהתאם לכל פורמט ברשת. ואז… שוברים, מבקרים, ומתריסים כדי לייצר תוכן מדביק ומשכנע.

מה זה תוכן? קודם כל פורמט! פורמט הוא כתבה, וידיאו, אינופגרפיקה, סטטוס, או תמונה. התוכן שלנו חורג מגבולות הטקסט ואנחנו משלבים בו עיצוב גרפי באופן קבוע.

איך ייראה התוכן שלכם? 

צפו בדוגמאות תוכן כמו  Ebooks, פוסטים, קאברים, אינפוגרפיקות, כתבות, מיניסייטס, דיוורים, דפי נחיתה ועוד…

כן- אבל צורכים ולא בהכרח קוראים.   “תוכן” הוא מזמן לא רק כתבה. גילינו שעבור עסקי B2C אין כמו תוכן המעוצב כאינפוגרפיקה או כסרטון. דווקא לעסקי B2B נדרשות לעיתים קרובות כתבות תוכן שהן מחקר מידענות רשת של ממש. איך מחליטים? הכל תלוי בבריף שלכם.

 • התוכן שלכם הוא הלב של כל הצעה שתציעו ולכן ישנה חשיבות עליונה לבחירת המילים, לקצב, לטון ולסגנון שלכם- את כל אלה נגדיר ונגבש בפגישת הבריף.
 • אנחנו כותבים פורמולוגית- לפי פורמט ולכן השלב הראשון ביצירת התוכן, מתחיל תמיד ממנו. פורמט ייבחר בהתאם להרגלי צריכת המדיה של הקהלים שלכם ובהתאם לסוג המסרים שתרצו להעביר.  לדוגמא- עבור לקוח מתחום הציוד הרפואי, לתוכן המקצועי ישנה חשיבות מכרעת: התוכן שנבנה ארוך, נשען על מחקרים  רפואיים ומביא מידע שימושי שחייב להיות מדוייק עד לפרטיו האחרונים. ללקוחות בתחומי קוסמטיקה או מוצרי פנאי, נייצר תוכן מעוצב, מהיר ומניע לפעולה כמו אינפוגרפיקות, סרטוני שימוש וכיו”ב. המסרים פה יהיו מושטחים ונגישים יותר. איך מחליטים? הכל תלוי בבריף שלכם.
 • על ידי שנספק מידע שימושי ובעל ערך
 • על ידי שנהיה עקביים ונוכחים כל הזמן
 • ועל ידי שנחדש את מבני התוכן כל הזמן- כתבות How To (מדריכים) לא יחיו לנצח. טיפים ומדריכים, זרקור על מוצרים/ שירותים, עדויות, סיפורים מהשטח- כל אלה הם דוגמאות ל”מבנים” של תוכן שחייבים לגוון  בינהם כל הזמן.

עם רמת מעורבות  כמו שלנו בביזנס שלכם, זה רק טבעי שנייצר עבורכם תכנים גם לצרכים הפנים ארגוניים שלכם- מצגות מכירה לאנשי המכירות בחברה, תסריטי שיחה ללידים שהבאנו לכם, מסמכי פניה לשיתופי פעולה מסחריים או אסטרטגיים, ועוד. הכל חלק מהשירות. למה? כי אנחנו מחלקת השיווק, התוכן והמדיה שלכם.


קצת דוגמאות לתוכן שאנחנו עושים…


אינפוגרפיקות

פורמט עיצובי המאפשר העברה של מסרים אינפורמטיבים או מורכבים בצורה נגישה. אנחנו אוהבים לשלב אינפוגרפיקות בדיוורים, במתחמי תוכן באתרים ובדפי נחיתה.

הקלקה על התמונה תנתב לצפיה בגודל מלא

המשימה- חינוך שוק ועל הדרך- העברת מסרים מורכבים אודות יתרונות השירות.  בנינו שפה הומוריסטית בטון אחיד כחלק ממהלך כולל של מתיחת פנים לאתר והשקת חומרי תוכן חדשים.

כדי ליצור תוכן מעניין דרושה עבודה יסודית של מידענות רשת. סדרת האינפוגרפיקות הזו ל”מכתב בקליק” היא מחקר שאיתרנו בבריטניה הסוקר את ההבדלים בין דואר מודפס למייל.

טקטיקת התוכן שנקטנו ללקוח המוכר תוספי תזונה- אינפוגרפיקות! המידע רב, חסמי הרכישה גבוהים ויש להעביר מידע מוסמך בצורה נגישה וברורה מבלי לגרוע מן הטון האחראי של בית העסק.

נתונים נתונים נתונים. המון מידענות רשת, סינטזה של כתבות ושל חומרים מקצועיים, מאפשרים לנו להנגיש את המידע בצורה ברורה ותמציתית


Ebooks

ספרים אלקטרונים נועדו לספק לקהל המטרה של העסק, מידע מקצועי או משלים. אנחנו חוקרים, כותבים, מעצבים ומעלים Ebooks לאתרים או לדפי נחיתה ומשתמשים בהם כמהלך תדמיתי תומך לפעילויות מכר.

הקלקה על תמונה תוביל אתכם לEbook

מדריך עיצוב חנויות לחברה המתמחה בפתרונות תצוגה (ביסוס אוטוריטה)

מדריך לטיפולי חיטוב ביתיים למכון המתמחה בטיפולי הרזיה (יצירת נחשקות לשירות)

מדריך חסכון של זמן וכסף עבור חברה המשיקה שירות הדורש חינוך. (ביסוס האג’נדה של העסק – חוסכים זמן וכסף)

מדריך מידע לניתוחים פלסטיים- אחד מיני רבים. זה מדבר על ניתוחי הרמת עפעפיים ומתיחת פנים


דפי נחיתה- One Pager  וורדפרס

כחלק מהשירות השוטף וללא עלויות נוספות, אנחנו מספקים ללא הגבלה, מיניסייטס מעוצבים יפיפיים על גבי מערכת וורדפרס. אחסון חינם עלינו למשך שנתיים.

הקלקה על התמונה תוביל אתכם למיניסייט

מיניסייט וורדפרס לאתר עיצוב אלבומי תמונות. נבנה כפתרון זמני עד לבניית אתר חדש

מיניסייט וורדפרס לחברה המתמחה בפתרונות טכנולוגים לפצעים קשיי ריפוי. נבנה עם תחילת העבודה בנוסף למיניסייטס נוספים למוצרים מובילים בחברה וכפתרון ביניים, עד שהקמנו אתר חדש לחברה

מיניסייט להורדת ספר אלקטרוני. הוטמע באתר הלקוח (שאף אותו בנינו) וכולל טופס תוכנת דיוור, המתמממשקת לאוטומציות דיוור עבור אלה שהורידו את הספר.

מיניסייט לקמפיין גיוס לידים לחברה המוכרת פתרונות CRM. נבנה לצורך גיוס לידים


דפי נחיתה ודיוורים במערכות דיוור

אנחנו אוהבים לעבוד עם Active Trail  ועובדים גם עם מיילצ’ימפ, viplus  ועוד. לחיצה על התמונה תנתב אתכם לנכס הדיגיטלי

הזמנה ליום עיון- חלק מאסט’ החדרה של ליין מוצרים חדש

השקת ליין מוצרים חדש- מהלך קופון

דף נחיתה לאיסוף לידים- קמפיין מתמשך

דיוור “מגזיני”- דו חודשי – טיפים ומדריכים


פוסטים מעוצבים לפייסבוק

אנחנו אוהבים למתג את דפי הפייסבוק של  החברות איתן אנו עובדים.  יצירת פינות עם לוק ושפה אחידה, מקנה לדף זהות ייחודית ומראה עליה ב Engagement  לאורך זמן. להלן מקצת דוגמאות לפוסטים שאנו מייצרים בשוטף:

לפעמים תוכן הוא פשוט תוכן- לא כל הפוסטים נבנים לצרכי קידום וחלקם כוללים מעל 20% טקסט.

שפה עיצובית אחידה לפוסטים בפיסבוק


באנרים


ברושורים וחומרים מודפסים

ברושור מודפס לגאסי
רולאפ טופהיל
ריגנסי קטלוג ריהוט משרדי
 • עיצוב גרפי לכל מוצר תוכן
 • כתיבה פורמולוגית
 • מגוון עצום של תכנים בכל עת
 • מידענות רשת עמוקה
 • כתבות SEO שעושות כבוד לכתבות SEO
 • תוכן גם לצרכים הפנים ארגוניים שלכם
צרו עמנו קשר
close slider

  מחלקת שיווק דיגיטלי משלך - צרו קשר ונדבר

  מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן