ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים. כן, לא ולמה לא

ספוילר- הפוסט הזה הולך לדבר על מה אנחנו מספקים ולא מספקים ולמה אתם זקוקים לזה.

מכירים את הבדיחה על החתול שהפך ליועץ? זה הולך ככה: לאיש אחד היה חתול שילל כל הלילה והפריע לשכנים. לכן לקחו את החתול לווטרינר שסירס אותו. למרבה ההפתעה, גם לאחר הניתוח יצא החתול לחצר והמשיך לילל. שאלו אותו- ” מה יש לך עכשיו לעשות בחצר?” ענה החתול- “עכשיו אני יועץ”.

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים נשמע כמו דיסאוננוס עבור עסקים רבים. אבל עזבו אתכם מטרמינולוגיה. באמת של החיים, עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם “ייעוץ” כל עוד הוא לא מגלם בתוכו עשייה.  באמת  של החיים, בעלי עסקים קטנים לא באמת זקוקים לייעוץ. הם זקוקים לתפעול. להביא למישהו את כאב הראש הזה של הפייסבוק, הלינקדין והקשקשת ברשת שיתפעל ויוציא לפועל. זה מה שאנחנו עושים בBlogAbout. מתפעלים.

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים? אנחנו מדברים על פעולות שיווקיות

כל פעולה שיווקית או מהלך תוכן אצלנו מתחילים במחקר– אפיון העסק בסביבת התחרות, בקטגוריה ומחקר קהלי המטרה הקיימים והפוטנציאלים של העסק. משם אנו ממשיכים לטון שפה ומיצוב לעסק ומספקים אג’נדת ערך. התפעול בשטח הוא פריסת הסיפורים ומהלכי התוכן לכתבות, דיוורים, קמפיינים ממומנים, ניהול רשתות חברתיות, תסריטי ווידיאו, פורמטים מוטרפים ורעיונות בתוך הקופסה. למה לא מחוץ לקופסה, תשאלו? כי הקופסה אצלנו היא גבולות הגזרה של אג’נדת הערך, הטון, המסר והשפה שגיבשנו.

בסוף אנחנו אורזים את התוכן לתכנית מדיה רבעונית ושנתית ומתפעלים בהתאם.

צרו עמנו קשר
close slider

    מחלקת שיווק דיגיטלי משלך - צרו קשר ונדבר

    מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן