ככה עובדים בעולם החדש ←

BogAbout היא חברה בע”מ הפועלת כמחלקת השיווק הדיגיטלי של לקוחותיה בכל תחומי השיווק הדיגיטלי – מבניית הנכס הדיגיטלי ועד לקידומו  במדיה. במקום לפזר את מאמצי השיווק בין ספקים שונים, תוכלו לקבל אצלינו שירותי משרד פרסום דיגיטלי + מחלקת שיווק שחושבת ויוזמת את מהלכי השיווק לעסק.

מודל רזה ויעיל – לטובת הלקוח ←

מודל העבודה של BlogAbout  בע”מ, מאפשר ללקוח לקבל את כל שירותי הדיגיטל במקום אחד ובעלויות מופחתות. כיצד?  בגלל שיטת העבודה שפיתחנו:  צוות מומחים קבועים האחראים כל אחד בתחומו, על פן אחד מסך הפעילות הדיגיטלית. מכיון שהצוות קבוע, עלויות התוצרים נקבעות לפי שעת עבודה ולא לפי פרוייקט – מה שמאפשר לנו לספק הרבה יותר במחירים מוזלים יותר. 

אנו בונים ומטפחים מערכות יחסים ←

זכינו לגייס ולעבוד עם פול לקוחות שנשאר איתנו שנים. לקוחות אלה כמונו, התחילו כעסקים קטנים וגדלו לעסקים בינונים המחזיקים צוותי מכירות הולכים וגדלים –  תולדה של הגידול שאנחנו ממשיכים לספק כל שנה לשותפינו האסטרטגים.

BlogAbout  נוסדה ב2016  כמיזם פרילנסרים והפכה בשנת 2019 לחברה בע”מ, תוך הרחבת שיטות העבודה  והבאת צוות נוסף לטיפול בלקוחות.

השיטה שלנו פשוט עובדת ←

כל חבר בצוות  BlogAbout  מומחה בתחומו ואחראי מא’ ועד ת’ על פן אחד מסך הפעילות השיווקית. מודל כזה מאפשר לנו להביא תוצרים איכותיים, טרגוט מדיה מהודק ומתקדם, בצד אסט’ תוכן שמתפתחות ככל שהעולם הדיגיטלי משתנה ומתפתח.

אנחנו גאים לעבוד כמו שעובדים בעולם החדש – במומחיות, בתשוקה ומכל מקום  בישראל ובעולם. (כן כן, צוות הPPC  וה SEO שלנו, יושב בלונדון ומספק שירות גם ללקוחות עם צרכים לשיווק בחו”ל)

צוות המומחים של BlogAbout כולל אוטוריטות בתחומם, בינהם פרילנסרים או בעלי חברות משל עצמם. 

עבדכם הנאמן – עירית מזא”ה גבלינגר,בעלים ומנהלת BlogAbout, לשעבר סמנכ”לית במשרד פרסום מדיה, מחזיקה ברקורד של זכייה במקום ה- 1 בשני מכרזים  בינלאומיים לאסט’ שיווק – פררו רושה  Ferrero Rocher, שנת 2016 – במסגרת BlogAbout,  ומת”ל  Mattel  בשנת 2014 (כשכירה)

שואלים אותנו, האם אנחנו מנהלים פייסבוק? כן! אינסטגראם? כן! עושים רימרקטינג? כן! מטמעים טלפונים לכל מקור מדיה? כן! בונים דיוורים? כן!  דפי נחיתה? כן! (ועל תבניות יפיפיות שאנו מעניקים ללקוחותינו ללא הגבלה).

יש כל כך הרבה פורמטים בדיגיטל, שיש לנהל ולתפעל במדיה –  קמפיינים PPC בשיטות המתקדמות ביותר, תחזוקת האתר, כתיבת ועיצוב דיוורים,תכנון אוטומציות דיוורים,  תפעול ה – לינקדין, פייסבוק,אינסטגראם, YouTube, עיצוב באנרים לGDN , כתבה לטאבולה, מחקר ביטויים ובידים, עריכת סרטון (וגם התסריט, הצילום וההפקה שלו), דוח מפות חום, דוחות קמפיינים, יצירת אנימציה לקאבר פייסבוק…

אצלינו זה ברור מאיליו – הכל כלול :  כל מדיה, כל מה שהוא PPC, כל פורמט, כל תוכן – הכל כלול תחת השירות שלנו כמשרד הפרסום וכמחלקת השיווק שלכם. ומי מחליט מה, מתי ואיך, ניייצר ונתפעל את כל אלה? אנחנו!  כי לפני הכל, אנחנו מומחים באסטרטגיות שיווק שנועדו להגדיל עסקים צומחים.

מחלקת שיווק, תוכן ומדיה לשירותך. 6  מומחים בשיווק דיגיטלי בניהול אחד לשירותך. והעלות? כשל עובד אחד בלבד

צוות BlogAbout לשירותכם