google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

פרסום ממומן

אנחנו בונים ועושים פרסום ממומן בכל הפלטפורמות בשקיפות

  • קמפיינים PPC בכל פלטפורמות הרשת – גוגל, פייסבוק, לינקדין, אאוטבריין, טאבולה
  • הטמעת פיקסלים בכל הפלטפורמות – מעקב אחר גולשים לצורך טרגוט יעיל של הקמפיין וחסכון תקציבי
  • קמפיינים מבוססי רימרקטינג, רשימות, lookalike – שיטות למיקוד קהלי המטרה הפוטנציאלים ביותר לרכישה
  • שימוש בכלי מעקב מתקדמים – חוסם קליקים מזויפים – ppc-protect – תופעה בה בוטים מייצרים לחיצות מזויפות על באנרים (קמפיינים דרך הGDN)

אנחנו עושים יותר!

אנחנו עושים יותר מלנהל את הקמפיינים ודואגים שגם האתר יניע לפעולה ולא יפספס אף ליד. איתנו תקבלו:

  • הטמעת ואפיון צ’ט בוט נציג וירטואלי לאתרים
  • מעקב מספרי טלפון למדידת שיחות הכולל התרעות על שיחות של נענו, הקלטות ודוחות שבועיים
  • תוספי וואטסאפ לאתר
  • תוסף נגישות עם תקנונים משפטיים

איך עובדים על פרסום ממומן ?

פרסום ממומן | BlogAbout

בעצם... פרסום ממומן זה טיפה יותר מורכב

פרסום ממומן הוא שם נרדף לשיווק דיגיטלי. זו הדרך בה נפיץ את כל התוכן שניצור עבורכם. כדי לפרסם אתכם נכון, אנחנו עובדים עם מוסמכי גוגל  הבקיאים בכל השיטות והטריקים כדי לשפר יחסי המרה ולהביא  לידים חמים ואפקטיבים.

עבודת הקידום הממומן דורשת בקרה ותחזוקה יומיומית של הקמפיינים. זו הסיבה שיחידת הקידום הממומן ב BlogAbout היא יחידה  מקצועית 'stand alone המספקת שירות מעולה ללקוחות החברה מעל 6 שנים.

אסף שמעוני, מנהל תחום הppc  בBlogAbout, הוא בעלים של חברה בע"מ לקידום ממומן. המשמעות היא שהוא עושה רק קידום ממומן במומחיות שיא.  החברה של אסף – altdigital ממוקמת בלונדון עם  צוות של 5 עובדים המנהלים את הפרסום הממומן ללקוחות בינונים וגדולים מתחום האיקומרס, והתדמית.

פרסום ממומן גם מרחוק

כאשר מדובר על פרסום ממומן, יש לנו גישה לצוותי תמיכה בגוגל ופייסבוק שלא תמיד זמינים בארץ. יש לנו ניסיון בינלאומי בשיווק לאירופה וארה"ב ויש לנו מערך PPC של סוכנות (agency) עם כל התנאים  וההטבות שאנו מביאים ללקוחות צומחים וקטנים.

שיתוף הפעולה בין אסף ל BlogAbout נרקם כבר ב2016 ומאז כל לקוחותינו מקבלים קידום ממומן בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם , בטאבולה, אאוטבריין, יוטיוב ועוד.

כמנהלי השיווק והפרסום שלכם כל התקשורת מנוהלת במקום אחד – אתם תקבלו מאתנו דוחות חודשיים, מעקב שבועי עבור התקדמות הקמפיינים, מחקר ביטויים, הטמעת ממשקי SEO ועוד.

ליהנות ממומחיות ומקצועיות, לשלם כמו על פרילנס אחד

איתנו, עסקים קטנים יוכלו סוף סוף ליהנות מכל העולמות – במקום  להסתפק בשירותים של פרילנסר בודד שעושה רק מה שיכול…  אצלנו הם נהנים משירות מומחה של חברה רצינית, המנהלת עשרות אלפי דולרים בחודש, בעלויות של נותן שירות אחד.

google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

מוכנים לגדול? השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ

מה ההבדל בינינו לבין כל השאר? ספרנו 15 הבדלים…

שירות צמוד יומיומי, המומחיות שלנו היא באסטרטגית תוכן ושיווק, צוות קבוע שמכיר כל פיפס בעסק שלך, תקשורת נוחה עם אשת קשר אחת, ידע ויכולות וורסטיליות שלא תמצא אצל מתחרים, הסכם לא מסנדל, אנחנו עובדים לטווח ארוך ולכן נותנים את הנשמה, אנחנו יוזמים ולא מחכים שיתנו לנו בריפים, הידע שלנו מבוסס ומוסמך, אין הגבלה או תמחור נוסף על כמות קמפיינים או על פלטפורמות, שיטת "הכל כלול" אצלנו היא שיטה יוזמת (בניגוד למשרדים אחרים- יודעים… באנו משם), ההשקעה שאתה משקיע היא קבועה בלי אותיות קטנות, אתה לא צריך לנהל אותנו, אנחנו בגובה העיניים.

בעבודה איתנו, גם אתה תדע לשלוף 15 תועלות על העסק שלך, שמבדלות ומוכרות עבורך, בתסריטי השיחה, באתר, בחתימות מייל, בחומרי המרקום ובקמפיינים.

איך תגדלו השנה?

לקוחות ממליצים