הכירו אותנו - אנחנו BlogAbout

עירית מזא”ה גבלינגר

בעלים – BlogAbout ואשת השיווק שלכם

 עירית מזא”ה גבלינגר,בעלים ומנהלת BlogAbout

לשעבר סמנכ”לית במשרד פרסום מדיה

מחזיקה ברקורד של זכייה במקום ה- 1 בשני מכרזים  בינלאומיים לאסט’ שיווק – פררו רושה  Ferrero Rocher, שנת 2016 – במסגרת BlogAbout,  ומת”ל  Mattel  בשנת 2014 (כשכירה)

יזמית סדרתית. ב 2004 הקימה את “b-tv”  עם רעיון שנראה אז מגניב – חברה שמייצרת סרטוני וידיאו קצרים לדבר החדש הזה שנקרא אינטרנט, ולא רק זה- ייכנסו  לשם פרסומות  דרך מערכונים  מצחיקים. (לפני עידן ה YouTube, פייסבוק וכל מה שאנחנו מכירים היום). לימים כל התחום הזה הוא מה שאתם אולי מכירים “תוכן שיווקי”.

מומחית אסטרטגיות שיווק דיגיטלי ומנהלת השיווק של לקוחותינו.

עם ניסיון עשיר בעבודה מול לקוחות גדולים וזכייה במכרזים בינלאומיים, עירית מביאה כלים ושיטות של עסקים גדולים עבור עסקים שחייבים לגדול וגם לאלה שהתייאשו לשלם ריטיינרים מנופחים של משרדי פרסום.

אסף שמעוני

מנהל PPC

אסף שמעוני, מוסמך גוגל בקידום ממומן PPC, ובעל חברה לקידום אתרים הממוקמת בלונדון ופועלת בארץ ובחו”ל.

עם ניסיון של 15 שנה בקידום אורגני וממומן ועם צוות עובדים המוקדש לפעילות BlogAbout, אסף מנצח ביד רמה על תקציבים של מאות אלפי ש”ח בחודש, דוחות, בקרה ואופטימיזציה.

בר בן דהן

מעצבת גרפית

 בר בן דהן, מעצבת גרפית עם עין ייחודית לפרטים הקטנים! 

בר היא כל מה שלקוח מחפש במעצבת גרפית:) בר מלווה את  לקוחות החברה עם שפה מוקפדת וכמות אדירה של עיצובים מדי חודש לדיוורים, באנרים, שיתופי פעולה ועוד.

מדוייקת להפליא:)

פז אלטחן

בונה אתרים ותוכניתן בכיר 

פז אלטחן, בונה אתרים ותוכניתן בכיר בחברות הייטק, עם מעל 13 שנות ניסיון בפיתוח. מומחה וורדפרס ופיתוח פיצ’רים.

עד היום פז וצוותו בנו עם BlogAbout עשרות אתרי מסחר ותדמית- כולם מבוססי וורדפרס ומאוחסנים חינם ללקוחותינו על שרתי BlogAbout. 

רן גרייס

מנהל העיצוב הגרפי של BlogAbout

רן גרייס, מנהל העיצוב הגרפי של BlogAbout. מרצה מבוקש לעיצוב המוכר את עבודותיו ברחבי העולם. מאייר, צלם ואיש אשכולות.

גרייס מלווה את לקוחות BlogAbout   בהגדרת שפות עיצוביות למהלכים השיווקיים שאנחנו בונים.

רחלי פרינד

תקציבאית דיגיטל

רחלי פרינד, מתכננת ומנהלת דיגיטל  – הכי תותחית שיש.

יודעת פשוט הכל ומבצעת ברמה מושלמת ובזמני שיא-  מעדכון ובניית אתרים, ועד לעיצובים גרפים לרשת ומחוצה לה.

יואל פרויליך

עריכת וידיאו וצילום 

יואל פרויליך, עורך וידיאו המחזיק צוות צילום קבוע, ציוד צילום ואביזרי הפקה.

אחראי על כל שלבי הפקת וידיאו במודל רזה ויעיל- מצילום הוידיאו בשטח ועד לעריכה.  את כל הסרטונים שתראו בתיק העבודות, ביצענו תחת ניצוחו של יואל. תראו איזה יופי:)

ככה עובדים בעולם החדש

בלוג אבאוט – BlogAbout היא חברה בע”מ הפועלת כמחלקת השיווק הדיגיטלי של לקוחותיה בכל תחומי השיווק הדיגיטלי – מבניית הנכס הדיגיטלי ועד לקידומו במדיה.

במקום לפזר את מאמצי השיווק בין ספקים שונים, תוכלו לקבל אצלינו שירותי משרד פרסום דיגיטלי + מחלקת שיווק שחושבת ויוזמת את מהלכי השיווק לעסק.

מודל רזה ויעיל

מודל העבודה של BlogAbout בע”מ, מאפשר ללקוח לקבל את כל שירותי הדיגיטל במקום אחד ובעלויות מופחתות.

כיצד? בגלל שיטת העבודה שפיתחנו:

צוות מומחים קבועים האחראים כל אחד בתחומו, על פן אחד מסך הפעילות הדיגיטלית.

מכיון שהצוות קבוע, עלויות התוצרים נקבעות לפי שעת עבודה ולא לפי פרוייקט – מה שמאפשר לנו לספק הרבה יותר במחירים מוזלים יותר.

אנחנו בונים ומטפחים מערכות יחסים

זכינו לגייס ולעבוד עם פול לקוחות שנשאר איתנו שנים. לקוחות אלה כמונו, התחילו כעסקים קטנים וגדלו לעסקים בינונים המחזיקים צוותי מכירות הולכים וגדלים – תולדה של הגידול שאנחנו ממשיכים לספק כל שנה לשותפינו האסטרטגים.

BlogAbout נוסדה ב2016 כמיזם פרילנסרים והפכה בשנת 2019 לחברה בע”מ, תוך הרחבת שיטות העבודה והבאת צוות נוסף לטיפול בלקוחות.

השיטה שלנו פשוט עובדת

כל חבר בצוות  BlogAbout  מומחה בתחומו ואחראי מא’ ועד ת’ על פן אחד מסך הפעילות השיווקית. מודל כזה מאפשר לנו להביא תוצרים איכותיים, טרגוט מדיה מהודק ומתקדם, בצד אסט’ תוכן שמתפתחות ככל שהעולם הדיגיטלי משתנה ומתפתח.

אנחנו גאים לעבוד כמו שעובדים בעולם החדש – במומחיות, בתשוקה ומכל מקום  בישראל ובעולם. (כן כן, צוות הPPC  וה SEO שלנו, יושב בלונדון ומספק שירות גם ללקוחות עם צרכים לשיווק בחו”ל)

צוות המומחים של BlogAbout כולל אוטוריטות בתחומם, בינהם פרילנסרים או בעלי חברות משל עצמם. 

משרדי פרסום יקחו לך ריטיינר של עשרות אלפי שקלים בחודש ועדיין תצטרך מנהלת שיווק שתנהל אותם...
אנחנו חוסכים לך את זה:)

איך נעבוד ביחד?

מאיפה מתחילים? מהבריף:

בפגישת בריף, נגיע עם שאלון אותו נמלא ביחד: נלמד את העסק, המבנה הפנים ארגוני, הנכסים הדיגיטלים שיש או אין, סביבת התחרות, המטרות לרבעון הקרוב, לשנה ו ל- 5 השנים הבאות.

סיימנו את הבריף?

עכשיו צוות BlogAbout  דוגר על הבריף עם מידענות רשת, ניתוח SWOT, ניתוח הרגלי צריכת המדיה של קהלי המטרה שלכם ועוד, כדי לגבש עבורכם את תכנית הפעילות הרבעונית הראשונה בתוכן ובמדיה, המותאמת ליכולת הגידול של העסק ולתפעול הפנים ארגוני שלו.

זו תוכנית הפעילות הרבעונית הראשונה שלכם, עליה נדון עד לאישור.

מה עכשיו?

נגדיר מהלכי שיווק, הצעות ערך ומכר ונתרגם אותן לפורמטים ולמדיות בהן נפיץ את הצעותינו ללקוחות שלכם.

בכל רבעון נבנה תכנית חדשה המתכתבת עם הצרכים שלכם והתובנות שאספנו במהלך הדרך.

יוצרים תוכן מדביק בכל פורמט

מה אנחנו בונים?

דפי נחיתה, דיוורים, באנרים, כתבות, סקרים, אינפוגרפיקות, Ebboks , סרטוני וידיאו וכל פורמט שנועד להוציא לפועל את מטרות האסטרטגיה השיווקית.

אנחנו לא מחכים לבריפים! כמנהלי השיווק שלך, אנחנו יוצרים אותם ולפיהם בונים תוכן לכל פורמט רשת. וידיאו בתקציבי הפקה מצחיקים, אינפוגרפיקות באנימציה ועוד ועוד.

איך אנחנו כותבים?

תגידו אתם – הגעתם עד לחלק הזה באתר:)

הסוד לכתיבה נכונה הוא לאפיין את הטון והסגנון שתפור לעסק, ואז לתבל אותו עם כתיבה  שמתכתבת ומרפררת לפורמט,  בדיוק במשקל, בקצב ובזרימה שמתאימה לסוג הקהל שחקרנו.

ניהול המדיה

עכשיו כשיצרנו את התוכן הדרוש ושדרגנו את הנכסים הדיגטילים שלכם – אתם מוכנים לעשות קצת רעש:)

ננהל, נתפעל ונעקוב אחר הקמפיינים שיצרנו עבורכם במדיה.

נטמיע פיקסלים, מספרי טלפון יעודיים, נשדרג את האתר ודף הפייסבוק עם צ’טבוטים ונייצר אופטימיזציה יומיומית על כל קמפיין בכל אפיק מדיה.

קידום המדיה PPC מבוצע על ידי מוסמכי גוגל בכל הפלטרפורמות – גוגל, פייסבוק, אינסטגראם, לינקדין, טאבולה, אאוטבריין.

כל השיווק עלינו!
מהתכנון ועד הביצוע

בעל עסק,

לרשותך מנהלת שיווק צמודה, עם רקורד  של זכיה במכרזים בינלאומיים, נסיון ורקע בכיר בעבודה עם המותגים הגדולים בישראל + צוות דיגיטל העומד לרשותך באופן מלא.

BlogAbout בשיטת הכל כלול:

גם מנהלת שיווק, גם משרד פרסום דיגיטלי, גם מרקום וגם פיתוח עסקי. 

BlogAbout היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק  דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

כל השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום עלינו. נקודה. 

בעל עסק,

תאר לעצמך ששכרת לעבודה מנהלת שיווק, מעצב גרפי כותבת תוכן, פלנרית אסטרטגית, בונה אתרים וצוות מקדמי PPC. על כל האופרציה הזו מנצחת מנהלת השיווק שלך, שמכירה כל פיפס בעסק שלך, חושבת איתך על מהלכי פיתוח עסקי ומביאה את כל המהלכים השיווקיים לידי ביצוע מוקפד.

זה מה שאנחנו עושים עם לקוחותינו החל מ2014: מתפקדים כמחלקת השיווק הפרטית של העסק – שוחים בביזנס,  מגדירים תוכניות שנתיות ומהלכי פיתוח עסקי, כמו כל מנהל שיווק העובד בחברה. 

אנחנו לא עוצרים שם ואחראים גם על כל התפעול  של מהלכי השיווק שהגינו, בזרוע משרד הפרסום שלנו.

השירות, מתאים לעסקים בינוניים.  נכון שבז’רגון הנפוץ, נהוג לאגד עסקים קטנים ובינוניים ביחד תחת הביטוי SMB, אבל בפועל, זה חוטא לצרכים היחודיים של עסקים בינוניים, אשר שונים מהותית מצרכיו של עסק קטן ודווקא אלו הבינוניים, נופלים  לא אחת בין הכסאות בכל הקשור לשיווק דיגיטלי:

מה זה עסק בינוני?

עסק שכבר יש לו אופרציה של מכירות ותפעול פנים ארגוני.

אולי גם יש לו מנהל שיווק שאחראי על “כל השיווק” אבל בפועל, אדם אחד לא יכול לדעת ולבצע “הכל” באותה מומחיות של ספקי משנה ולרוב עלות המעסיק של אותו מנהל שיווק, אינן כוללות את הצורך במעצבים גרפים, כותבי תוכן, מתכנתים, מקדמי PPC ועוד – שגם לאלה דרוש תקציב נפרד וניהול המכלה שעות, זמן ומשאבים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים לעסק –  באותו מחיר של אותו מנהל שיווק – את כל שירותי השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום של העסק.

איתנו עסקים בינונים כאלה, גדלים לשלב הבא.

עם רקורד של ניסיון עשיר בטיפול בלקוחות הגדולים במשק – מקוקה קולה, טרה, סנו, לוריאל ועוד, ועם רקורד של זכייה במכרזים בינלאומיים ללקוחות הגדולים בעולם (פררו רושה, מת”ל צעצועים) – אנחנו מביאים אסטרטגיות שיווק, תוכן ומדיה, לעסקים שרוצים להגיע לליגה של הגדולים.

בצניעות, בלי קשקשת, במומחיות שיא, ביעילות ועם הגדלת ראש תמידית.

אנחנו אנשי ביצוע שחושבים אסטרטגית, ואנשי אסטרטגיה שיודעים לבצע – ומהר.

צרו עמנו קשר
close slider

    מחלקת שיווק דיגיטלי משלך - צרו קשר ונדבר

    מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן