הכירו אותנו - אנחנו BlogAbout

עירית מזאה גבלינגר | BlogAbout

עירית מזא”ה גבלינגר

בעלים ומנהלת 

עם 15 שנות ניסיון בעולם הפרסום והשיווק ועם זכיה במקום ה – 1 בשני מכרזי מדיה בינלאומיים, עירית מביאה לעסקים בינוניים, שיטות וכלים של עסקים מבוססים, עם כל המודלים שמבטיחים גידול, בהתאמה לנקודת המוצא של העסק.

אסף שמעוני | BlogAbout

אסף שמעוני

מנהל תחום PPC

בעל חברה לקידום ממומן ואורגני, המעסיק צוות עובדים מוסמכי גוגל.

אסף ממוקם בלונדון ומטפל בכל לקוחות BlogAbout עם צוות מיומן ועם הפיצ’רים הכי מתקדמים- החל ממספרי טלפון יעודיים, חוסמי קליקים מזוייפים, וכלה בצ’טבוטים וכמובן ניהול PPC ביד רמה.

פז אלטחן | BlogAbout

פז אלטחן

בונה אתרים ותוכניתן בכיר

בעל חברה לתכנות ובניית אתרים. פז בנה עד היום עשרות רבות של אתרי WordPress – תדמית וסחר ועובד כמתכנת הראשי של החברה מזה 6 שנים. במסגרת עבודתינו, פז מפתח ומטמיע  פיצ’רים לwordpress  לפי דרישה, אתרי קורסים, אתרי סחר אונליין ועוד.

יואל פרויליך | BlogAbout

יואל פרויליך

מנהל תחום וידאו

יואל הינו עורך וידאו מוערך העורך לתוכניות הפריים טיים המובילות בישראל.

יואל עורך את כל סרטוני הווידאו שאנו מפיקים ללקוחותינו ואחראי על צוות ההפקה והצילום לכל פרויקט.

בר דהן | BlogAbout

בר בן דהן

מעצבת גרפית

מעצבת גרפית מנוסה ויצירתית להפליא, העובדת בדיוק מוקפד על מגוון רחב של לקוחות החברה, תוך שימת לב לפרטים.

רחלי פרינד | BlogAbout

רחלי פרינד

אשת אשכולות

אם הדיגיטל היה ביקום מקביל עידן הרנסנס, אז רחלי היא הליאונדרנו דה וינצ’י של הדיגטל: אשת אשכולות, יודעת כל מה שדיגיטל, מתכנות ועד עיצוב מוקפד.
רחלי מלווה את כל הפרויקטים של החברה, ביד רמה.

קרן מלכה | BlogAbout

קרן מלכה

מומחית אינסטוש

קרן (שלא רוצה להצטלם), היא מומחית אינסטגרם המלווה את לקוחותינו ברעיונות, פיצ’רים, חידושים וכל מה שקורה עכשיו. אחראית על ניהול הסושייל ללקוחות החברה.

לקוחות ממליצים...

זכינו לגייס ולעבוד עם פול לקוחות שנשאר איתנו שנים. לקוחות אלה כמונו, התחילו כעסקים קטנים וגדלו לעסקים בינונים המחזיקים צוותי מכירות הולכים וגדלים – תולדה של הגידול שאנחנו ממשיכים לספק כל שנה לשותפינו האסטרטגיים.

BlogAbout נוסדה ב2016 כמיזם פרילנסרים והפכה בשנת 2019 לחברה בע”מ.

BlogAbout שיווק דיגיטלי חברה

כל השיווק עלינו! מהתכנון ועד הביצוע

שיטות עבודה | BlogAbout

כן!

בעל עסק,

לרשותך מנהלת שיווק צמודה, עם רקורד  של זכיה במכרזים בינלאומיים, נסיון ורקע בכיר בעבודה עם המותגים הגדולים בישראל + צוות דיגיטל העומד לרשותך באופן מלא.

BlogAbout בשיטת הכל כלול:

גם מנהלת שיווק, גם משרד פרסום דיגיטלי, גם מרקום וגם פיתוח עסקי. 

BlogAbout היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק  דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

כל השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום עלינו. נקודה. 

בעל עסק,

בעבודה איתנו, שכרת לעבודה מנהלת שיווק, מעצב גרפי כותבת תוכן, פלנרית אסטרטגית, בונה אתרים וצוות מקדמי PPC.

אנחנו אחראים גם על כל התפעול  של מהלכי השיווק, ביצירת התוכן ובהפצתו במדיה הדיגיטלית.

הצצה לחלק מן העשייה שלנו

לקוח קבוצת ריג'נסי | BlogAbout

קבוצת ריג'נסי
לקוח של BlogAbout משנת 2015

קבוצת ריג’נסי היא החברה המובילה בתחומה לפתרונות תצוגה לחנויות.  בנינו לקבוצה עד היום 4 אתרים – בינהם 2 אתרי סחר. העיצוב והתוכן  לדיגיטל  ולשטח – עלינו. ניהול הרשתות החברתיות, דיוורים, הפקת קטלוגים וסרטוני וידאו – עלינו. ה – PPC + ה – SEO – עלינו.  ביססנו את האוטוריטה של קבוצת ריג’נסי בשוק הB2B  ויצרנו מערך שיתופי פעולה, עם מעצבי פנים לשוק הקמעונאי . הרחבנו את הביקושים מצד המגזר הפרטי, עם סדרות מוצרים שהסבנו לצריכה פרטית.

לקוח פארמה CWT | BlogAbout

CWT
לקוח של BlogAbout משנת 2017

חברת CWT הינה אחת החברות המובילות בתחום הציוד הרפואי לבתי חולים ולקהל הפרטי. הקמנו לחברה שני אתרים: הראשון – תדמיתי, ובימים אלה אנו משיקים אתר סחר ותדמית שבנינו, המהווה פריצת דרך בקטגוריה.  יצרנו חבילות שירות לקהל הפרטי והרחבנו את חומרי המרקום לשימוש אנשי השירות למגזר הרפואי. העיצוב הגרפי והתוכן לשטח ולדיגיטל – עלינו. קידום PPC + SEO – עלינו.

לקוח נדלן ובניה | BlogAbout

א.ב.ד
לקוח של BlogAbout משנת 2018

א.ב.ד היא חברה מובילה בתחום הבניה המתקדמת. אנו מהווים זרוע שיווקית וביצועית של כלל השיווק והפרסום של החברה. לעולם הבניה המתקדמת,  דרוש חינוך שוק תמידי ואנו פועלים ליצירת מהלכים שיווקיים ושירותיים המהווים בידול ומנוף לחברה.  בניית אתר החברה וניהולו – עלינו. נכסי המרקום והדיגיטל, לרבות מצגות לאנשי מכירות, ברושורים דיגיטליים ומודפסים – עלינו.  האסטרטגיה השיווקית – עלינו.  התוכן, העיצוב הגרפי וניהול הרשתות החברתיות – עלינו.  ה – PPC+ SEO  – עלינו.

דפוס בארי לוגו | BlogAbout

דפוס בארי
לקוח של BlogAbout משנת 2017

עם דפוס בארי יש לנו קשר מגוון: אנו עובדים איתם על מגוון חברות הבת שברשותם, כמו מותגי אלבומי התמונות, מכתב בקליק ומותג דפוס בארי. עבודתנו עם החברה היא עבודת תוכן ועיצוב:  דיוורי החברה – עלינו. עיצובים לאתרים ולרשתות החברתיות – עלינו. ניהול הפייסבוק למגוון מותגי החברה – עלינו.  הפקות וידיאו – עלינו.

לקוח המכללה למונטסורי | BlogAbout

האקדמיה לחינוך מונטסורי
ככה הקמנו סטארט אפ, החל מ2019

הכרנו את האקדמיה לחינוך מונטסורי עם אתר אינטרנט בסיסי, קורס הורים יחיד ומערכת תפעולית מצומצמת. מה עשינו? הכל! יצרנו מגוון רחב של קורסים: אפיון וכתיבה – עלינו. התחלנו בתקשור מאסיבי במדיה, יצרנו הפקות וידיאו וביססנו את האוטוריטה של החברה.  פעילות התוכן, ניהול הרשתות החברתיות, כתיבת קורסים ואתר- עלינו. חומרי שטח, ניהול  ה-PPC והפיתוח העסקי – עלינו. היום האקדמיה לחינוך מונטסורי היא חברה משגשגת ומובילה בתחום קורסי ההורים.

צרו קשר

 גלה מה המהלך השיווקי שמתאים לעסק שלך

דילוג לתוכן