הכירו אותנו - אנחנו BlogAbout

עירית מזא”ה גבלינגר

מנכ”לית ובעלים BlogAbout

עם עשרות שנות ניסיון בעולם הפרסום והשיווק ועם זכיה במקום ה – 1 בשני מכרזי מדיה בינלאומיים (פררו רושה 2006+ מתל צעצועים 2004), עירית מביאה לעסקים בינוניים, שיטות וכלים של עסקים מבוססים, עם כל המודלים שמבטיחים גידול, בהתאמה לנקודת המוצא של העסק.

אסף שמעוני

מנהל תחום PPC

בעל חברה לקידום ממומן ואורגני, המעסיק צוות עובדים מוסמכי גוגל.

אסף ממוקם בלונדון ומטפל בכל לקוחות BlogAbout עם צוות מיומן ועם הפיצ’רים הכי מתקדמים- החל ממספרי טלפון יעודיים, חוסמי קליקים מזוייפים, וכלה בצ’טבוטים וכמובן ניהול PPC ביד רמה.

פז אלטחן

בונה אתרים ותוכניתן בכיר 

בעל חברה לתכנות ובניית אתרים. פז בנה עד היום עשרות רבות של אתרי WordPress – תדמית וסחר ועובד כמתכנת הראשי של החברה מזה 6 שנים. במסגרת עבודתינו מפתח ומטמיע  פיצ’רים לwordpress  לפי דרישה, אתרי קורסים, אתרי סחר אונליין ועוד.

יואל פרויליך

מנהל תחום וידאו

יואל הינו עורך וידיאו מוערך העורך לתוכניות הפריים טיים המובילות בישראל.

יואל עורך את כל סרטוני הוידיאו שאנו מפיקים ללקוחותינו ואחראי על צוות ההפקה והצילום לכל פרוייקט.

בר בן דהן
מעצבת גרפית
מעצבת גרפית מנוסה ויצירתית להפליא, העובדת בדיוק מוקפד על מגוון רחב של לקוחות החברה, תוך שימת לב לפרטים.

רחלי פרינד
תקציבאית דיגיטל
אם הדיגיטל היה ביקום מקביל עידן הרנסנס, אז רחלי היא הלאונדרנו דה וינצ’י של הדיגטל: אשת אשכולות, יודעת כל מה שדיגיטל, מתכנות ועד עיצוב מוקפד.
רחלי מלווה את כל הפרויקטים של החברה, ביד רמה.

קרן מלכה
מומחית אינסטוש
קרן (שלא רוצה להצטלם), היא מומחית אינסטגרם המלווה את לקוחותינו ברעיונות, פיצ’רים, חידושים וכל מה שקורה עכשיו. אחראית על ניהול הסושייל ללקוחות החברה.

אנחנו בונים ומטפחים מערכות יחסים

זכינו לגייס ולעבוד עם פול לקוחות שנשאר איתנו שנים. לקוחות אלה כמונו, התחילו כעסקים קטנים וגדלו לעסקים בינונים המחזיקים צוותי מכירות הולכים וגדלים – תולדה של הגידול שאנחנו ממשיכים לספק כל שנה לשותפינו האסטרטגיים.

BlogAbout נוסדה ב2016 כמיזם פרילנסרים והפכה בשנת 2019 לחברה בע”מ, תוך הרחבת שיטות העבודה והבאת צוות נוסף לטיפול בלקוחות.

משרדי פרסום יקחו לך ריטיינר של עשרות אלפי שקלים בחודש ועדיין תצטרך מנהלת שיווק שתנהל אותם...
אנחנו חוסכים לך את זה:)

איך נעבוד ביחד?

מאיפה מתחילים? מהבריף:

בפגישת בריף, נגיע עם שאלון אותו נמלא ביחד: נלמד את העסק, המבנה הפנים ארגוני, הנכסים הדיגיטלים שיש או אין, סביבת התחרות, המטרות לרבעון הקרוב, לשנה ו ל- 5 השנים הבאות.

סיימנו את הבריף?

עכשיו צוות BlogAbout  דוגר על הבריף עם מידענות רשת, ניתוח SWOT, ניתוח הרגלי צריכת המדיה של קהלי המטרה שלכם ועוד, כדי לגבש עבורכם את תכנית הפעילות הרבעונית הראשונה בתוכן ובמדיה, המותאמת ליכולת הגידול של העסק ולתפעול הפנים ארגוני שלו.

זו תוכנית הפעילות הרבעונית הראשונה שלכם, עליה נדון עד לאישור.

מה עכשיו?

נגדיר מהלכי שיווק, הצעות ערך ומכר ונתרגם אותן לפורמטים ולמדיות בהן נפיץ את הצעותינו ללקוחות שלכם.

בכל רבעון נבנה תכנית חדשה המתכתבת עם הצרכים שלכם והתובנות שאספנו במהלך הדרך.

יוצרים תוכן מדביק בכל פורמט

מה אנחנו בונים?

דפי נחיתה, דיוורים, באנרים, כתבות, סקרים, אינפוגרפיקות, Ebboks , סרטוני וידיאו וכל פורמט שנועד להוציא לפועל את מטרות האסטרטגיה השיווקית.

אנחנו לא מחכים לבריפים! כמנהלי השיווק שלך, אנחנו יוצרים אותם ולפיהם בונים תוכן לכל פורמט רשת. וידיאו בתקציבי הפקה מצחיקים, אינפוגרפיקות באנימציה ועוד ועוד.

איך אנחנו כותבים?

תגידו אתם – הגעתם עד לחלק הזה באתר:)

הסוד לכתיבה נכונה הוא לאפיין את הטון והסגנון שתפור לעסק, ואז לתבל אותו עם כתיבה  שמתכתבת ומרפררת לפורמט,  בדיוק במשקל, בקצב ובזרימה שמתאימה לסוג הקהל שחקרנו.

ניהול המדיה

עכשיו כשיצרנו את התוכן הדרוש ושדרגנו את הנכסים הדיגטילים שלכם – אתם מוכנים לעשות קצת רעש:)

ננהל, נתפעל ונעקוב אחר הקמפיינים שיצרנו עבורכם במדיה.

נטמיע פיקסלים, מספרי טלפון יעודיים, נשדרג את האתר ודף הפייסבוק עם צ’טבוטים ונייצר אופטימיזציה יומיומית על כל קמפיין בכל אפיק מדיה.

קידום המדיה PPC מבוצע על ידי מוסמכי גוגל בכל הפלטרפורמות – גוגל, פייסבוק, אינסטגראם, לינקדין, טאבולה, אאוטבריין.

כל השיווק עלינו!
מהתכנון ועד הביצוע

בעל עסק,

לרשותך מנהלת שיווק צמודה, עם רקורד  של זכיה במכרזים בינלאומיים, נסיון ורקע בכיר בעבודה עם המותגים הגדולים בישראל + צוות דיגיטל העומד לרשותך באופן מלא.

BlogAbout בשיטת הכל כלול:

גם מנהלת שיווק, גם משרד פרסום דיגיטלי, גם מרקום וגם פיתוח עסקי. 

BlogAbout היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק  דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

כל השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום עלינו. נקודה. 

בעל עסק,

תאר לעצמך ששכרת לעבודה מנהלת שיווק, מעצב גרפי כותבת תוכן, פלנרית אסטרטגית, בונה אתרים וצוות מקדמי PPC. על כל האופרציה הזו מנצחת מנהלת השיווק שלך, שמכירה כל פיפס בעסק שלך, חושבת איתך על מהלכי פיתוח עסקי ומביאה את כל המהלכים השיווקיים לידי ביצוע מוקפד.

אנחנו לא עוצרים שם ואחראים גם על כל התפעול  של מהלכי השיווק שהגינו, בזרוע משרד הפרסום שלנו.

השירות, מתאים לעסקים בינוניים.  נכון שבז’רגון הנפוץ, נהוג לאגד עסקים קטנים ובינוניים ביחד תחת הביטוי SMB, אבל בפועל, זה חוטא לצרכים היחודיים של עסקים בינוניים, אשר שונים מהותית מצרכיו של עסק קטן ודווקא אלו הבינוניים, נופלים  לא אחת בין הכסאות בכל הקשור לשיווק דיגיטלי:

מה זה עסק בינוני?

עסק שכבר יש לו אופרציה של מכירות ותפעול פנים ארגוני.

אולי גם יש לו מנהל שיווק שאחראי על “כל השיווק” אבל בפועל, אדם אחד לא יכול לדעת ולבצע “הכל” באותה מומחיות של ספקי משנה ולרוב עלות המעסיק של אותו מנהל שיווק, אינן כוללות את הצורך במעצבים גרפים, כותבי תוכן, מתכנתים, מקדמי PPC ועוד – שגם לאלה דרוש תקציב נפרד וניהול המכלה שעות, זמן ומשאבים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים לעסק –  באותו מחיר של אותו מנהל שיווק – את כל שירותי השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום של העסק.

איתנו עסקים בינונים כאלה, גדלים לשלב הבא.

עם רקורד של ניסיון עשיר בטיפול בלקוחות הגדולים במשק – מקוקה קולה, טרה, סנו, לוריאל ועוד, ועם רקורד של זכייה במכרזים בינלאומיים ללקוחות הגדולים בעולם (פררו רושה, מת”ל צעצועים) – אנחנו מביאים אסטרטגיות שיווק, תוכן ומדיה, לעסקים שרוצים להגיע לליגה של הגדולים.

בצניעות, בלי קשקשת, במומחיות שיא, ביעילות ועם הגדלת ראש תמידית.

אנחנו אנשי ביצוע שחושבים אסטרטגית, ואנשי אסטרטגיה שיודעים לבצע – ומהר.

צרו עמנו קשר
close slider

    מחלקת שיווק דיגיטלי משלך - צרו קשר ונדבר

    מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן