google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

עיצוב גרפי

אנחנו מספקים שירותי עיצוב גרפי לכל לקוחותינו ללא הגבלה, וכחלק מהעבודה השוטפת. העיצובים הגרפיים שלנו, מותאמים לרשת והם תמיד משתדלים להיות עדכניים, מותאמים לרוח המותג ולקהלי המטרה.

עיצוב גרפי הוא אחד מהדרכים היפות ביותר, בכדי להוציא לאור את אישיות המותג. כאשר אנו מתחילים בעבודה המשותפת, אנחנו מגדירים את השפה הגרפית של העסק, בצבעוניות בפונטים ובאווירה הכללית שנייצר – האם נשתמש בתמונות אמיתיות? באנימציות? האם הדגש יהיה על ויזואליה חזקה או דווקא על טקסט? כל אלה שיקולים של עיצוב גרפי ששאובים מתכנון מקדים של הטון והסגנון של המותג, שבסופו של דבר צריכים להיות מתורגמים לשפה הגרפית.

מה עיצוב גרפי יכול לתרום לעסקים?

אז אולי יש לכם כבר לוגו שעיצבתם, אבל עיצוב גרפי הוא הרבה יותר מהלוגו או מהצבעוניות שתשתמשו בה. במיוחד לרשת, העיצוב הגרפי חייב להתאים לפלטפורמות השונות. כך למשל, באתר לא בהכרח נעצב האדר, כפי שנעצב אותו לקאבר בפייסבוק. אז נכון  שהשפה העיצובית תהיה זהה וברוח המותג בשני המיקומים, אבל אתרי תדמית למשל יכול להיות יותר רציני ומיידע בעיצובו ואילו בפייסבוק או באינסטגרם, העיצוב יכול "להשתולל" קצת יותר עם עיצובים מקפיצים. כאמור כל מותג לפי הרוח העיצובית שהותאמה לו.

איך מתחילים את עבודת העיצוב?

קולאז עיצוב גרפי | BlogAbout
בתמונה - קולאז' של חלק מעבודותינו

ברגע שאנחנו מתחילים לעבוד ביחד ולאחר שסיימנו את פגישת הבריף, תהליך העבודה עובר אלינו. כאן אנחנו דוגרים לא רק על התוכן הכתוב, המסרים השיווקיים והצעות הערך והמכר שנשחרר, אלא גם על הטון והסגנון הייחודי של המותג בשפה הגרפית.

בחלק זה נקים עבורכם ספרון מותג הכולל את הצבעוניות האחידה שנשתמש בה, את הפונטים, הגדלים, ואת אופן השימוש בתמונות. את כל אלה נציע לאישורכם כחלק מתכנית ההתנעה עבור עסקים המקימים איתנו את הנוכחות שלהם ברשת. עבור עסקים  אשר להם קיימת שפה גרפית, נחשוב ביחד אם היא תורמת להם, אם דרוש בה שינוי או שיפור ונעבוד בהתאם.

לא כל עיצוב לרשת מדבר ב 360

נכון. שפה גרפית צריכה להיות מזוהה עם המותג אבל במיוחד למהלכי רשת, יש משמעות בגיוון וביציאה מהשבלונה העיצובית. ישנם מקרים בהם אנו משיקים מהלך מסוים שנדרשת לו שפה גרפית משלו. במקרים כאלה, אנו מתייחסים למהלך, כאל בריף חדש לגמרי ומייצרים בהתאם את השפה הגרפית הנדרשת. בדוגמא כאן – סדרת תמונות אווירה שעיצבנו לממכר מפיצי ריח. לכל ריח יצרנו אישיות ומראה ייחודי בצבעוניות, בעיצוב וכן גם בקופי.

בדוגמא הזו – יצרנו סדרת אימג'ים מתכתבים תחת קונספט אחיד.

היריעה של עיצוב גרפי רחבה מאוד. תנו הצצה בתיק העבודות שלנו

google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html
google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

מוכנים לגדול? השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ

מה ההבדל בינינו לבין כל השאר? ספרנו 15 הבדלים…

שירות צמוד יומיומי, המומחיות שלנו היא באסטרטגית תוכן ושיווק, צוות קבוע שמכיר כל פיפס בעסק שלך, תקשורת נוחה עם אשת קשר אחת, ידע ויכולות וורסטיליות שלא תמצא אצל מתחרים, הסכם לא מסנדל, אנחנו עובדים לטווח ארוך ולכן נותנים את הנשמה, אנחנו יוזמים ולא מחכים שיתנו לנו בריפים, הידע שלנו מבוסס ומוסמך, אין הגבלה או תמחור נוסף על כמות קמפיינים או על פלטפורמות, שיטת "הכל כלול" אצלנו היא שיטה יוזמת (בניגוד למשרדים אחרים- יודעים… באנו משם), ההשקעה שאתה משקיע היא קבועה בלי אותיות קטנות, אתה לא צריך לנהל אותנו, אנחנו בגובה העיניים.

בעבודה איתנו, גם אתה תדע לשלוף 15 תועלות על העסק שלך, שמבדלות ומוכרות עבורך, בתסריטי השיחה, באתר, בחתימות מייל, בחומרי המרקום ובקמפיינים.

איך תגדלו השנה?

לקוחות ממליצים

google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html
google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html
google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html