google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

כל מה שכתוב - כתיבת תוכן לאתר ומעבר לזה

כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים ולשאר הנכסים הדיגיטליים היא המומחיות שלנו! אנחנו מבצעים כתיבת תוכן לאתר החל מרמת הבניה של האתר ועד לרמת הכתבות השוטפות שבו.  הכתיבה שלנו לאתרים, מכוונת SEO וכוללת ביטויי מפתח  לאחר שחקרנו את היקפי החיפוש והרלוונטיות של הביטויים שבחרנו לקידום לעסק שלכם.

הכתיבה שלנו תמיד מנסה לצאת מגבולות עצמה ולהיות קצת אחרת: כדי שלא תקבלו שירות כתיבה שהוא גנרי ולעוס, אנחנו חייבים לחדש כל הזמן כדי להוציא לאור את הבידול שלכם:

אנחנו כותבים בהתאם לכל פורמט ברשת. ואז… שוברים, מבקרים, ומתריסים כדי לייצר תוכן מדביק ומשכנע. אז מה זה תוכן? כל פורמט דיגיטלי:  כתבה, וידיאו, אינופגרפיקה, סטטוס, באנר, אתר, דף נחיתה…

איך ייראה התוכן שלכם?

צפו בדוגמאות של כתיבת תוכן לאתרים ולנכסים דיגיטלים נוספים בתיק העבודות שלנו

אנחנו כותבים הכל!

אנחנו כותבים תוכן לאתרים, לבלוג, לדיוורים ולכל דבר ברשת.  ולמעשה, האתר הוא רק ההתחלה – שם נגדיר את הטון, הסגנון והאישיות של העסק, דרך בחירת המשקל, הקצב והנוסחים של הטקסט.

מאיפה מתחילים לכתוב? בדרך כלל מהאתר: אנחנו עושים כתיבת תוכן לאתר עוד בשלב הבניה או השדרוג  של האתר ואנחנו למעשה אלה שמביאים את הבריף ומציעים מה לכתוב, איפה לכתוב וכמה.

אבל אנחנו לא עוצרים שם: אנחנו כותבים כל מסר שיווקי  – באנרים, מודעות חיפוש, דיוורים, כתבות, אינפוגרפיקות, ברושורים  ועוד.

כמחלקת השיווק והפרסום שלכם, חשוב לשמור על קו אחיד גם בשפה הגרפית וגם בכתיבה עצמה, ולכן  הכתיבה שלנו חולשת על כל תחומי העסק – כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת תוכן לכתבות, כתיבת תוכן למסרים שיווקיים בכל פורמט ועוד.

כתיבת תוכן לאתרים | BlogAbout

איך מתחילים לייצר תוכן?

התוכן הוא הלב של כל הצעה שתציעו ולכן ישנה חשיבות עליונה לבחירת המילים, לקצב, לטון ולסגנון – את כל אלה נגדיר ונגבש בפגישת הבריף. אנחנו כותבים פורמולוגית – לפי פורמט, ולכן השלב הראשון ביצירת התוכן, מתחיל תמיד מפורמט המדיה אליו אנחנו מייעדים את הכתיבה.

לרוב נתחיל את הכתיבה באתר: כתיבת תוכן לאתר היא לא משימה חד פעמית, אלא רק ההתחלה. לכן  אנחנו נמשוך מהאתר  שכתבנו, את הטון הייחודי של העסק  בכל הספיחים הדיגיטליים שלו – הסושייל, הדיוורים וחומרי המרקום.

איך נבסס את האוטוריטה של העסק באמצעות תוכן?

על ידי שנספק מידע שימושי ובעל ערך, כזה שהוא עקבי ונוכח בכל עת ובכל מקום.

ובפרקטיקה: נחדש את מבני התוכן כל הזמן – כתבות How To (מדריכים)  הוא ולי מוצלחות כשעושים כתיבת תוכן לאתרים אבל יש עוד המון פורמטים חשובים כמו  טיפים ומדריכים, זרקור על מוצרים/ שירותים, עדויות, סיפורים מהשטח – כל אלה הם דוגמאות ל”מבנים” של תוכן שחייבים לגוון ביניהם כל הזמן.

תוכן גם לצרכים הפנים ארגוניים

עם רמת מעורבות כמו שלנו, זה רק טבעי שנייצר עבורכם תכנים, גם לצרכים הפנים ארגוניים שלכם – מצגות מכירה, תסריטי שיחה, מסמכי פניה לשיתופי פעולה מסחריים או אסטרטגיים, ועוד.

מוכנים לגדול? השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ

מה ההבדל בינינו לבין כל השאר? ספרנו 15 הבדלים…

שירות צמוד יומיומי, המומחיות שלנו היא באסטרטגית תוכן ושיווק, צוות קבוע שמכיר כל פיפס בעסק שלך, תקשורת נוחה עם אשת קשר אחת, ידע ויכולות וורסטיליות שלא תמצא אצל מתחרים, הסכם לא מסנדל, אנחנו עובדים לטווח ארוך ולכן נותנים את הנשמה, אנחנו יוזמים ולא מחכים שיתנו לנו בריפים, הידע שלנו מבוסס ומוסמך, אין הגבלה או תמחור נוסף על כמות קמפיינים או על פלטפורמות, שיטת "הכל כלול" אצלנו היא שיטה יוזמת (בניגוד למשרדים אחרים- יודעים… באנו משם), ההשקעה שאתה משקיע היא קבועה בלי אותיות קטנות, אתה לא צריך לנהל אותנו, אנחנו בגובה העיניים.

בעבודה איתנו, גם אתה תדע לשלוף 15 תועלות על העסק שלך, שמבדלות ומוכרות עבורך, בתסריטי השיחה, באתר, בחתימות מייל, בחומרי המרקום ובקמפיינים.

איך תגדלו השנה?

לקוחות ממליצים

google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html