עליה במכירות בקצב אקספוננציאלי 

איך מומלץ לעבוד במסלול זה?

קבל הצצה לאסטרטגית גידול שפשוט עובדת!

הידעת? מודל 70-20-10 הומצא על ידי מנכ”ל ויו”ר גוגל – Google, אריק שמידט והוא מודל צמיחה שמאוד רלוונטי לעסקים מכל נקודת התחלה.

70% מהפעולות שלנו  – נשפר את הקיים:

נייצר שדרוגים לאתר, מערכי תוכן מושכים וממירים יותר, נשפר את הגדרות הטרגוט במדיה, נייצר משפכי מכירות חכמים ונארגן את הדאטה, כך שנוכל להסיק ממנו מסקנות אופרטיביות לכל קמפיין (הידעת? זה לא תמיד טריוויאלי).

עבודת האופטימיזציה אינה חד פעמית- היא יומיומית ונוגעת לכל היבטי השיווק הדיגיטלי – נייצר מספר רב של תרחישי תוכן כל הזמן, כדי להבטיח שאננו ממקסמים כל שקל במדיה, נעקוב כל יום אחר הבידים ואסט’ ה -PPC, כדי שכל הזמן נשפר וננצל את התובנות מן הפעילות השיווקית.

 אופטימיזציה של הקיים לרוב מביאה גידול שבין 10-20% לעסק, תלוי נקודת המוצא שלו.

20% מהפעולות שלנו  – נאתר אפיקים חדשים לצמיחה:

אם יש תחום מדיה בו העסק לא נוכח והוא רלוונטי לקהלי המטרה שלך – נקים ונתפעל אותו.

אם עוד לא המצאת מוצרים/ שירותים נוספים לקהלים חדשים פוטנציאליים, אנחנו נגדיר ונבנה אותם כדי להגדיל את מעגל המכירות של העסק, לקהל חדש.

אם עוד לא פצחת בשיתוף פעולה במדיה, עם שותף בקטגוריה מקבילה לשלך, אנחנו נדאג לזה ונארגן את פרטי השת”פ כך שתראה ערך מיידי מהפעילות.

אלה רק דוגמאות למציאת אפיקים חדשים לצמיחה.

כל עסק הוא עולם בפני עצמו ותהכנית האסטרטגית שנבנה לך עוסקת בדיוק בזה.  

10% מהפעולות שלנו  –  יצירת חדשנות

מהי חדשנות? כל פעולה שמכוונת לביסוס העסק שלך  הרבה מעבר לאוטוריטה, אלא לליגה משל עצמך.

ליצירת בידול מוקפד, נבנה מסרים שעוד לא נראו בעולם התוכן  שלך, נשתמש  בטכניקות אסט’ תוכן  של ריחוק מכוון מעולם התוכן שלך, כדי  לאתר תועלות חדשות לקהלים חדשים  ונארוז  מחדש מוצרים/ שירותים קיימים בעסק שלך, המיועדים להם.

חדשנות היא אריזה חדשה של תוכן קיים והיא  מנוף גידול  בעל עוצמה הפוטנציאלי לשנים קדימה.

חדשנות בשיווק דורשת  חשיבה אסטרטגית עמוקה על מי העסק, לאן הוא הולך ומה הערך שילווה אותו באופן עקבי. בזה אנחנו ממש טובים!

כל השיווק עלינו! מהתכנון ועד לביצוע

BlogAbout  היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי – תוכן, עיצוב, קידום אורגני וממומן, בניית אתרים ואסט’ שיווק. הכל מנוהל במקום אחד תחת אסט’ שיווקית שאנו תופרים לכל לקוח עם ליווי צמוד.

מכיון שצוות  הפרילנסרים של BlogAbout קבוע, עלויות התוצרים נקבעות לפי שעת עבודה ולא לפי פרוייקט – מה שמאפשר לנו לספק הרבה יותר במחירים שפויים!

האסטרטגיה השיווקית שאנו בונים עבור לקוחותינו, היא תולדה של ניסיון עשיר במשרדי פרסום, ועם רקורד של זכייה במרכזים בינלאומיים (פעמיים).

ניהול קמפיין PPC מביא את הכלים והשיטות שהמפרסמים הגדולים משתמשים בהן.

ועוד לא דיברנו על העיצוב הגרפי עם ניסון עשיר בבנית שפות עיצוביות, ארט ואנימציה.  

הצצה לאסטרטגיות השיווק שלנו…

נעים מאוד - אנחנו BlogAbout בע"מ

עירית מזא"ה גבלינגר. פלנרית ומנכ"ל.
מומחית אסטרטגיות שיווק דיגיטלי, עם ניסיון עשיר בעבודה מול לקוחות גדולים וזכייה במכרזים בינלאומיים
אסף שמעוני.קידום ממומן ואורגני
מוסמך גוגל בקידום ממומן PPC, בעל ניסיון של 15 שנה בקידום אורגני וממומן. בעל חברה לקידום ממומן הממוקמת בלונדון הכוללת צוות של 6 אנשי PPC- העובדים בשירות BlogAbout
רן גרייס. עיצוב גרפי
מנהל העיצוב הגרפי של BlogAbout. מאייר, צייר, אנימטור ומרצה מבוקש לעיצוב. רן מוכר את עבודותיו בחו"ל , מלמד תוכנות עיצוב בארץ ועובד עם כל החברות הגדולות בישראל ביצירת שפות עיצוביות למותגים
פז אלטחן.מתכנת
בונה אתרים עם מעל 13 שנות ניסיון בפיתוח. מומחה וורדפרס ופיתוח פיצ'רים. פז בנה עד היום מאות אתרי wordpress תוך ניהול צוות פיתוח לכל פרוייקט. פז משמש כמתכנת הבית של BlogAbout
בר בן דהן.עיצוב גרפי
מעצבת גרפית. מומחית ביצירת מיתוג ושפה עיצובית. עובדת עם מגוון לקוחות ואחראית העיצוב הלבעדית על חלק קבוע מלקוחות BlogAbout
יואל פרויליך.עריכת וידאו
עורך וידיאו המחזיק צוות צילום קבוע, ציוד צילום ואביזרי הפקה. אחראי על כל שלבי הפקת וידיאו במודל רזה ויעיל

השיטה שלנו עובדת. בזכותה לקוחותינו (וגם אנחנו), גדלים כל הזמן

צרו קשר לשיחה - גלו שאנחנו הרבה יותר ממשרד שיווק דיגיטלי

פיתוח עסקי מתמיד

קבל שותף פעיל להתייעצויות ולהתלבטויות של העסק: במה להשקיע? איזה מוצר / שירות לארוז אחרת ומתי? איך ואילו קהלים חדשים, יוכלו להגדיל את ארנק העסק? כיצד לעודד רכישות חוזרות של לקוחות? 

את כל אלו נבנה עם תכנית אסטרטגית המותאמת ליכולות הפנים ארגוניות של העסק היום, בעוד רבעון ובעוד שנה. זו המומחיות שלנו.  נחבר אותך לאנשי מקצוע ככל שתצטרך – מחלקות טלמיטינג, CRM ועוד כחלק אינטגרלי מהעסק שלך, ננהל נתפעל וניזום, את כל מהלכי השיווק שלך, כדי שתוכל לפנות מקום וזמן לעשייה חדשה כדי לראות גידול עקבי.

גידול אקספוננציאלי במכירות

תוך כחודש, כבר  תוכל  לראות שיפור משמעותי בכל הנכסים הדיגיטלים שלך – בין אם הם קיימים או שנדרשנו להקים אותם מהיסוד.

חודש זה לא הרבה זמן אבל אנחנו עובדים מהר, כדי שבחודש השני לפעילות שלנו, נוכל כבר לפרסם במדיה, עם תוכן רלוונטי ואיכותי ולראות איך הלידים מתגברים.

תוך 3 חודשים – אחרי שהדרכנו אותך גם במערך הפנים ארגוני, עם חומרי תוכן לאנשי מכירות, תסריטי שיחה, חומרים מעוצבים לשליחה ללידים וכל מעגל התוכן הדרוש לסגור עסקה, תוכל לראות גידול משמעותי במכירות שמנסיונינו עומד על ממוצע של 30% ומעלה.

רוצים את המדריך לגידול עסקים?

קבלו אותו בחינם באתר

כתובתינו – פתחיה 12,רמת החייל תל אביב

טלפון : 072-396-9648

דוא”ל : irit@blogabout.co.il