google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

BlogAbout

שיווק דיגיטלי לעסקים

כל המשפך השיווקי מקליטת הליד ועד לסגירת עסקה בפועל – עלינו!

אנחנו לא עושים ספאם! הדיוורים שלנו עשירים בתוכן, מחקרים וטיפים ששווה לקרוא:)

השירותים שלנו

מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי ועד לנוסח תסריט השיחה. אנחנו עובדים לעומק, מקימים ומשדרגים כל נכס דיגיטלי וכל תהליך מכירה , כדי שתייצרו שיטה ומנגנון של שיווק דיגיטלי, שמוכר כל הזמן

 מה יהיה מוצר ההחדרה של העסק ומהם מסרי הליבה האג'נדות והערכים שיעזרו לכם למכור? אסטרטגיות תוכן ומדיה הן המומחיות שלנו

קידום ממומן בכל הפלטפורמות עם מוסמכי גוגל בלבד: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה, אאוטבריין, יוטיוב, לינקדין

ניהול עמודי פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין, עם אסט' תוכן ובנק עיצובים ותכנים עשיר המספק ערך, אוטריטה והנעות לפעולה

אנחנו אוהביחם וורדפרס ואנו בונים אתרי תדמית וסחר ללקוחותינו כחלק מהשירות בעלויות שלא תמצאו בשום מקום אחר!

כתבות, דיוורים, אתרים, באנרים, אינפוגרפיקות וגם… מצגות, ברושורים וכל תוכן כתוב שנועד לסייע למכור ולשווק. אנחנו כותבים נפלא – תנו הצצה בבלוג שלנו ותראו

כמחלקת השיווק, הפרסום והתוכן של לקוחותינו אנו מבצעים המון (!) הפקות וידיאו מושקעות כשהכל עלינו – התסריט, ההפקה, והעריכה  משלב הקונספט ועד לביצוע. תנו הצצה בתיק העבודות שלנו

הכירו אותנו – 

BlogAbout

עירית מזאה גבלינגר | BlogAbout

עירית מזא"ה גבלינגר

בעלים ומנהלת

אסף שמעוני |

אסף שמעוני

מנהל תחום PPC

פז אלטחן |

פז אלטחן

בונה אתרים מומחה וורדפרס

בר דהן |

בר בן דהן

מעצבת גרפית

יואל פרויליך |

יואל פרויליך

מנהל וידאו

רחלי פרינד |

רחלי פרינד

אשת אשכולות

קרן מלכה |

 

קרן מלכה

מומחית אינסטוש

מידע שימושי

מה אנחנו עושים?

אנחנו עוזרים לעסקים למכור

למעשה, על זה אנחנו נמדדים. לא על לידים, לא על טראפיק, אלא על מכירות בפועל.

מכיוון שאנחנו מחלקת השיווק של החברות שאנחנו עובדים איתן,  תפקידינו לתמוך במערך המכירות ולהגביה אותו כל הזמן, בשיטתיות. העבודה שלנו היא כל הזמן בשני צירים של הקמה ותפעול: הקמה של מהלכים ונכסים שיווקיים דיגיטליים, ותפעול שלהם במדיה, בצד עבודה מתמדת עם אנשי המכירות של החברה לקצירת הליד, עם ברושורים דיגיטליים, מצגות חברה, חומרי מרקום ותסריטי שיחה, כדי שכל ליד שנביא לכם, ייסגר.

צרו קשר
נווטו באתר

 BlogAbout היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי שיווק דיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

 גלה מה המהלך השיווקי שמתאים לעסק שלך

לקוחות ממליצים

איך אנחנו עובדים ובמה אנחנו שונים? בלוגאבאוט -BlogAbout שיווק דיגיטלי

אנחנו בלוגאבאוט – BlogAbout שיווק דיגיטלי. חברה בע"מ החל מ 2019 ופעילה החל מ 2016.

בלוגאבאוט -BlogAbout היא חברת שיווק דיגיטלי של פרילנסרים שהתאגדו ביחד – כל אחד מומחה בתחומו: מי ב PPC, מי בעיצוב הגרפי, מי בכתיבת תוכן, מי בבניית אתרים, מי בווידאו.

אנחנו מספקים כבר 6 שנים, שיווק דיגיטלי בשירות "הכל כלול", לעסקים שלא יכולים ולא רוצים לשלם ריטיינרים מנופחים למשרדי פרסום דיגיטליים, אבל צריכים שיווק דיגיטלי שכולל הכל – גם אסטרטגיה, גם תוכן, גם עיצובים, גם חומרי מרקום, גם לבנות אתר וכמובן PPC בכל הפלטפורמות, בניהול ובתפעול הכי איכותי, עם מוסמכי גוגל בלבד.

שיווק דיגיטלי בשירות "הכל כלול"

בלוגאבאוט -BlogAbout שיווק דיגיטלי, היא חיה חריגה בעולם השיווק הדיגיטלי, כי אנחנו מציעים הכל : משרד פרסום + מחלקת שיווק. שני צידי המטבע של העשייה של שיווק דיגיטלי.

המשמעות היא שאנחנו גם מתכננים את המהלכים השיווקיים וגם מבצעים אותם. כך, לקוח איתנו פשוט מאשר: הוא לא צריך לכתוב, הוא לא צריך לצלם, והוא לא צריך לחשוב איזה מהלך לתקשר ומתי. אנחנו מציעים את האסטרטגיה כמחלקת שיווק ומבצעים הכל כמשרד פרסום, ללא הגבלה על חומרי תוכן.

מהם חומרי התוכן של בלוגאבאוט -BlogAbout שיווק דיגיטלי?

חומרי התוכן שלנו הם כל מה שהוא שיווק דיגיטלי: בניית ועדכון אתרים, כתבות, דיוורים, באנרים, קמפיינים, ברושורים, קטלוגים, וואטסאפים ממותגים, סרטוני ווידיאו.

אנחנו לא מתמחרים מוצרי תוכן ולא כמות קמפיינים: כמחלקת התוכן, השיווק והפרסום של העסק, אנחנו פועלים כדי לספק הכל – כל מה שהעסק צריך כדי לעשות שיווק דיגיטלי אפקטיבי ולגדול.

ולכן כמו עובד שכיר, אנחנו לא מגבילים מאומה: אלא נותנים מהזמן שלנו, כמו משרה מלאה של עובדת שיווק, שמפעילה עוד צוות של משרד פרסום.

בזכות המודל הייחודי הזה, אנחנו מצליחים לשמור על לקוחות במשך שנים, הנהנים ממחלקת שיווק ופרסום משלהם.

אז מה ההבדל בין משרד פרסום דיגיטלי לביננו?

ראשית, אנחנו בהחלט משרד פרסום ,אבל בשונה ממשרד פרסום, אנחנו נותנים עוד פונקציה: את מנהלת השיווק, שלרוב במודל עבודה מול משרדי פרסום, היא זו שעובדת מולם.

עסקים הנעזרים בשירותיהם של משרדי פרסום, הם עסקים שיש להם מחלקת שיווק או לכל הפחות מנהל/ת שיווק. הוא או היא,  אמונים על הפינג פונגים למול משרד הפרסום – מנהל השיווק מגדיר את המהלכים השיווקיים, משרד הפרסום מבצע.

לעסקים קטנים, לרוב אין אותה יכולת גם להחזיק מנהלת שיווק וגם משרד פרסום. ההשלכות הרות גורל על התקציב – הריטיינר של משרד פרסום גבוה  ויש עוד לקחת בחשבון משרה מלאה של מנהל/ת שיווק שיעבוד מולם.

 ולכן אנחנו מביאים פתרון של  שני צידי המטבע: אנחנו גם מחלקת השיווק שהוגה את האסטרטגיה ואת המהלכים השיווקיים וגם משרד הפרסום שמבצע את כל מה שהגינו ביחד.

שיווק דיגיטלי מלא במקום אחד

במקום "פינג פונג" של מנהלת שיווק שיושבת אצל הלקוח אל מול משרד פרסום חיצוני ללקוח, אנחנו מהווים מחלקה אחת שלמה  שיווק דיגיטלי ופרסום דיגיטלי אצל הלקוח. כתוצאה – כך גם נראית צורת ההתקשרות בינינו: אנחנו למעשה שותפים אסטרטגיים של הלקוחות שלנו, כי אנחנו עובדים כמחלקה שלהם עצמם.

העובדה שאנחנו מנהלים את השיווק, הפיתוח העסקי והפרסום במקום אחד, הופכת אותנו באופן טבעי לשותפים טבעיים לדרך. כתוצאה מכך, הפעולות שלנו הרבה יותר אסטרטגיות ולא רק טקטיקות.

העובדות מדברות בשטח

לקוחות שמתחילים לעבוד איתנו, נשארים אצלנו למשך שנים.  זו "חיה חריגה"  בנוף השיווק הדיגיטלי. אנחנו עובדים עמוק ויסודי מתוקף היותנו מחלקת השיווק של הלקוח, ולכן בניגוד לחברות שיווק דיגיטלי אחרות, הפתרונות שלנו כוללים – אצלינו למשל  לא תמצאו פתרונות "כירורגים" כמו ניסוח דף נחיתה לצורך קמפיין, המנותק מהאתר ולרוב גנרי. אין לקוח שלא בנינו לו אתר וורדפרס חדש כחלק מהשירות וללא עלות נוספת, משום שרק דרך נראות נכונה, עם מסע צרכני נכון, עסק יכול לגדול.

צורת העבודה שלנו היא של עסקים גדולים. הריטיינר שלנו מותאם לעסקים קטנים

עסקים קטנים לרוב עובדים בשיטות שיווק דיגיטלי של "פלסטר". שיטות כאלה הן פשוט מה שעסקים קטנים יכולים להרשות לעצמם, ולרוב עסקים אלה ימצאו את עצמם מוציאים כסף במדיה, ללא אפקטיביות של ממש, מהסיבה שלא ניתן להם טיפול עומק, בתוכן ובמסרים הנכונים.

עסקים קטנים נאלצים להתפשר על הפתרונות האלה ובכך מוצאים את עצמם עובדים בלהפעיל ספקים, תוך חוסר סנכרון בין כולם. אולי הם חוסכים כך, אבל עובדים לא יעיל ולא מכוונים לגידול משמעותי.

אנחנו מציעים לעסקים כאלה, לעשות שיווק דיגיטלי נכון: עם חשיבה אסטרטגית, טיפול בכל נקודות מגע עם לקוח וכל זאת ללא הגבלה וללא תמחור לפי כמות קמפיינים, כמות דיוורים או עיצובים. כאשר עסקים כאלה מקבלים את כל מה שהם צריכים כדי לגדול, הם באמת גדלים.

היתרון שלנו...

היתרון שאנו מציעים לבעלי עסקים, הוא שאנחנו יושבים על קו התפר שבין קמפיינר למשרד פרסום. מצד אחד, לא ניקח ריטיינר של משרדי פרסום, ומצד שני נעניק את כל השירותים של משרד פרסום +מנהלת שיווק של הלקוח עצמו.

המודל הייחודי שבנינו, מאפשר לנו לעבוד במחירים מאוד תחרותיים ולספק יתרונות עצומים בשירות: עצם העובדה שכולנו פרילנסרים או בעלי חברות שהתאגדו יחדיו, מאפשר לנו ליהנות מנפח  גדל של עבודה, כאשר כל מומחה ב בלוגאבאוט – BlogAbout, מגיע עם ניסיון וידע "Hands On" בתחומו.

אין לנו משרדים. אין לנו צורך שתשלמו לנו ארנונה. בעולם החדש של שיווק דיגיטלי העבודה זורמת בתקשורת שוטפת ויומיומית, תודות לנפלאות הטכנולוגיה 😊

למי מתאים השירות של בלוגאבאוט – BlogAbout?

השירות שלנו מתאים לעסקים קטנים ובינוניים, שעדיין אין להם מחלקת שיווק או משרד פרסום, אבל כבר יש להם אופרציה תפעולית: יש להם אנשים שעובדים איתם בחברה ומערך פנים ארגוני פועל. לרוב מדובר בחברות בע"מ.

השירות שלנו מתאים לעסקים בהקמה, לסטארטאפים, לעסקים קטנים המגרדים את סף ההגדרה של "עסק בינוני", ולעסקים שכבר הקימו אופרציה תפעולית ומה שהם צריכים כדי להתקדם לשלב הבא, הוא  מחלקת שיווק דיגיטלי ופרסום, כדי להפוך את השיטה או את המוצר שלהם, למכונה שמייצרת לידים .

אם יש לכם שאלות, או אם הנכם מעוניינים להתייעץ או לקבל מידע, פשוט צרו קשר בטופס ונחזור אליכם.

google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html