google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס - איך אנחנו אוהבים!

אנחנו מתים על וורדפרס, באמת! אם יש איזושהי תוכנה, שהיא לא רק ידידותית למשתמש, מספקת אתרים מרהיבים, נוחה לתפעול, רספונסיבית כמובן ונגישה מכל מקום לניהול, הרי זו תוכנת הקוד הפתוח וורדפרס. אנחנו כל כך אוהבים וורדפרס, שהיום אנחנו בונים אתרים אך ורק בוורדפרס, גם אם אנחנו מכירים  פלטפורמות אחרות (ואנחנו מכירים😊)

אז למה בניית אתרים בוורדפרס? וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח, המאפשרת ללקוח לקבל תבניות שכבר טובי המוחות אפיינו, עיצבו ויצרו, בעלויות מצחיקות ממש. מפה, כל מה שנותר הוא לעדכן את התבנית שבחרתם על גבי שרת זמני שלנו ולהתחיל לעבוד. כל משימת האפיון, התוכן, העיצוב וההעלאה לאוויר- כרגיל, עלינו!

בניית אתרים בוורדפרס - שיטת העבודה

שיטת העבודה שלנו מתחילה באפיון הצרכים של האתר. בין אם מדובר באתר תדמית או באתר סחר, נתחיל את העבודה באפיון של מה צריך? למה צריך? ומה אנחנו רוצים להשיג מהאתר?

כאן אנו נכנסים לישיבת בריף בה נמפה את כל חומרי התוכן שאולי יש לכם מאתר לא מעודכן ואולי אין לכם, ואנחנו נבנה בעבורכם. האתר הוא כרטיס הביקור המשמעותי ביותר של העסק  עבור אתרי תדמית, והוא מנגנון המכירה של אתרי סחר.

ולכן חשוב שהוא ייבנה נכון באהבה ובהשקעה. וכן, אהבה והשקעה חשובים, כי כפי שתראו מיד אפשר לבנות טוב ואפשר לבנות מצוין, וההבדל טמון ברמת המוכנות של הווב-מאסטר (אנחנו), להשקיע מעל ומעבר.

איך מתנהלת העבודה עם בניית אתרים בוורדפרס?

בניית אתרים בוורדפרס | BlogAbout

בשלב ראשון, נבחר ביחד תבנית התואמת את המטרות שהגדרנו והחלטנו עליהן.

נשלח לכם תבניות רלוונטיות לאישורכם וברגע שנתגבש על תבנית, נצא לדרך. כאן חשוב לשים לב: כל תבנית ניתן לשנות ואנחנו בפועל נעניק לך עם הגשת הצעותינו לתבניות, גם את הצעתינו לשינוי מיקומים בתבנית, על פי הצרכים שהגדרנו ביחד. כך למשל, כשבנינו אתר סחר לחברה מתחום הציוד הרפואי, נדרשנו לבצע שינויים משמעותיים בתבנית: בתחילת הדרך כמחלקת השיווק והפרסום של חברה זו, בנינו לה אתר תדמיתי ששירת אותה נאמנה וגרף לידים ברמת טפסי צור קשר, וואטסאפים וטלפונים. כעת עם המעבר למכירה של מוצרים אונליין, עדיין רצינו לשמר את הפניה למוקדי השירות, בצד מכירה ישירה של מוצרים באתר הסחר.

הצורך לשלב בין תדמית למכירה, כלומר בין הנעות לפעולה לחנות לבין הנעות לפעולה ליצור קשר בטופס, היה חייב להיות מתוכנן בקפידה.  שום תבנית לא סיפקה את הצורך הזה ופה אנחנו נכנסנו עם אפיון על גבי התבנית המיטבית ביותר, שאפשרה איזון בין תדמית לסחר. זו רק אחת מהדוגמאות לעובדה כי בפועל  נדרשים שינויים על תבניות, וזה קורה לרוב האתרים שאנחנו בונים.

בשלב שני, נגיש לכם מצגת אפיון הכוללת את המיקומים של כל רכיבי התוכן שנקים. כאן תוכלו לראות איך ייראה הסרגל, אילו רכיבי תוכן יהיו בעמוד הבית, באודות ובעמודים הנוספים באתר.

שלב שלישי: אישרתם את האפיון? מעולה! עכשיו אנחנו עוברים לשלב השלישי והוא יצירת האתר בפועל: נעלה את התבנית על שרת זמני של BlogAbout ונתחיל את העבודה משם. אנחנו מבצעים כתיבת תוכן לאתר כולו. אנחנו מייצרים את כל העיצובים. כל עבודת הניסוח, הכתיבה, העיצוב, האפיון – הכל עלינו!

מה נדרש ממך כלקוח בתהליך בניית אתר וורדפרס?

לקוחות שלנו, מתבקשים לאשר עוגני עבודה לאורך הדרך. אנו שולחים לאישור דפים, פיצ'רים או כל דף, קטגוריה או כתבה שבנינו, אבל באמת של החיים, לקוחותינו מקבלים את הגישה לאדמין (ממשק הניהול של האתר הזמני) , כבר על ההתחלה ולמעשה הם חשופים לתהליך הבניה שלנו, בשקיפות מלאה.

כך בכל רגע נתון, לקוחותינו יכולים לצפות בהתקדמות העבודה שלנו. בכל מקרה אנחנו נפגשים כל שבוע כדי לעבור על האתר, לגבש החלטות ולהמשיך לעבוד.

ברמה הטכנית, אם מדובר באתר סחר נבקש ממך פקשוטים  (תמונות מוצר). כבר היינו בסרט של אתר סחר בלי בנק פקשוטים… אז נכון, לכל דבר יש פתרון – אבל כדאי מאוד לא להיכנס לתהליך בניה  של אתר וורדפרס, עם הגדרה של לוחות זמנים, עוד לפני שיש את התמונות הללו (טיפ מניסיון)

עבור אתרי תדמית, העבודה בדרך כלל מהירה יותר וניתן לקבל אתר תדמית מרהבי על תבנית יפיפה אפילו תור חודש עבודה.

תהליך העבודה על אתר סחר

 • אישור תבנית
 • אפיון מותאם חברה
 • העלאת מקט"ים
 • יצירת תכנים לכל דפי הקטגוריות
 • יצירת עמודי בלוג/ כתבות ועוד
 • חיבור לחברת סליקה (אנחנו אוהבים את טרנזילה )
 • חיבור למערכות CRM של הלקוח לעדכון אוטומטים של מקט"ים. אם אין לכם – נוכל להפנות אתכם לפרילנס תותח שאנחנו עובדים איתו, המתמחה בהטמעת מערכות CRM  לעסקים צומחים
 • אחסון חינם על שרת BlogAbout למשך שנה
בניית אתרים בוורדפרס סחר | BlogAbout

תהליך העבודה על אתר תדמית

 • אישור תבנית
 • אפיון מותאם חברה
 • יצירת תכנים ועיצובים לכל הדפים
 • העלאה לאוויר
 • אחסון חינם על שרת BlogAbout למשך שנה

האם בניית אתרים בוורדפרס מותאמת SEO?

ברור. בין אם אנחנו מעבירים אתר ישן לתבנית חדשה ובין אם אנחנו בונים אתר מן היסוד, כל העבודה  על האתר מותאמת לעבודת SEO ON SITE:

  • כל התמונות מכווצות
  • תגיות ALT על כל תמונה
  • מטא תיאורים לכל עמוד ולכל פוסט
  • הטמעת קוד google console
  • חיבור לאנליטיקס
  • וכמובן, כתיבה נכונה של כך דף עם ביטוי מפתח (שחקרנו ואישרנו איתך, בשלב האפיון של התוכן)
  • ושימוש בתוסף SEO לאתרי וורדפרס, כדי שתראו רמזורים ירוקים על כל דף😊

ואם אני רק צריך לשדרג אתר קיים?

כל עוד מדובר באתר וורדפרס, אין בעיה:  זו חלק מעבודת השוטף שלנו, כצחלקת השיווק והפרסום שלך.

אם מדובר באתר שנבנה על מערכת סגורה של בית תוכנה- נמצא את הפתרונות:  לרוב נוכל להעביר את האתר  לאתר וורדפרס על מנת שתקבל  גמישות מירבית בעדכון  עתידי של האתר ללא ידע מקדים וללא תלות בבתי תוכנה (כבר אמרנו שאנחנו אוהבים וורדפרס?) עבור אתרי wix –  כל מקרה לגופו.

למי ניתן שירות בנית האתרים?

השירות ניתן ללקוחות BlogAbout.

כמחלקת התוכן השיווק והפרסום שלכם, זה רק ברור שכל מה שקשור ליצירת תוכן (גם אתרים) – עלינו.

לקוח שלנו ישלם רק על עלות התבנית הנבחרת, רישיון אלמנטור (תוסף ידידותי ומומלץ לעבודה) , דומיין אם צריך, וזמן עבודתו של פז המתכנת על העלאת התבנית לשרת. מדובר בשמינית בערך מכל מה שתשלמו לחברת בנית אתרים, כאשר העבודה עצמה עלינו בתוך השירות השוטף שלנו.

העובדות מדברות: כל לקוחותינו עברו אתנו שדרוג משמעותי של האתר שלהם, ורבים מהם יצרו איתנו את האתר שלהם מן היסוד. חלקם משדרגים נכון לשורות אלה, אתרי תדמית לאתרי סחר.

מה בנינו עד היום?

בנינו עשרות אתרי תדמית וסחר מבוססי וורדפרס. הנכם מוזמנים להציץ בתיק העבודות שלנו

google-site-verification: google5b89fd29dd6d7465.html

מוכנים לגדול? השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ

מה ההבדל בינינו לבין כל השאר? ספרנו 15 הבדלים…

שירות צמוד יומיומי, המומחיות שלנו היא באסטרטגית תוכן ושיווק, צוות קבוע שמכיר כל פיפס בעסק שלך, תקשורת נוחה עם אשת קשר אחת, ידע ויכולות וורסטיליות שלא תמצא אצל מתחרים, הסכם לא מסנדל, אנחנו עובדים לטווח ארוך ולכן נותנים את הנשמה, אנחנו יוזמים ולא מחכים שיתנו לנו בריפים, הידע שלנו מבוסס ומוסמך, אין הגבלה או תמחור נוסף על כמות קמפיינים או על פלטפורמות, שיטת "הכל כלול" אצלנו היא שיטה יוזמת (בניגוד למשרדים אחרים- יודעים… באנו משם), ההשקעה שאתה משקיע היא קבועה בלי אותיות קטנות, אתה לא צריך לנהל אותנו, אנחנו בגובה העיניים.

בעבודה איתנו, גם אתה תדע לשלוף 15 תועלות על העסק שלך, שמבדלות ומוכרות עבורך, בתסריטי השיחה, באתר, בחתימות מייל, בחומרי המרקום ובקמפיינים.

איך תגדלו השנה?

לקוחות ממליצים