מי אנחנו?

מחלקת שיווק שעובדת בשבילך בשיטת הכל כלול: הכל עלינו – מהחשיבה האסטרטגית ועד לביצוע.

עם כל כך הרבה אחריות עלינו, אנחנו חייבים להצליח: עובדה- הלקוחות שלנו איתנו כבר 6 שנים ואנחנו גדלים איתם ועם לקוחות נוספים כמוך:)

במיוחד בימי הקורונה...
אם לא תהיה חדשני, מיוחד ושונה...

איך תמכור?

אתגר העסקים בעולם החדש, הוא כבר מזמן לא ידע (שנגיש בלחיצת כפתור) וגם לא כוח או השפעה (שגם לאלה יש נוסחאות שהופכות אותם לזמינים מאי פעם…) אלא הוא היכולת להתמודד עם שינוי ולהגיב מהר!

עסקים שיצליחו להתמודד עם שינויים, להבין את צרכי השוק המשתנים ולתרגם אותם להצעות מכר וערך כאן ועכשיו, הם אלה שיצליחו. איזה מזל שזו המומחיות שלנו:)

קבל הרבה יותר ממשרד פרסום דיגיטלי:

מחלקת שיווק משלך שחושבת, מתכננת ומבצעת את כל השיווק הדיגיטלי שלך, תחת משימה אחת - מכירות!

חסוך עלויות מעסיק של...

מנהלת שיווק, כותבת תוכן, מעצבת גרפית, מקדם אתרים PPC, איש SEO, מנהלת מרקום, מנהל פיתוח עסקי…

רוצה להגביר מכירות ולבנות שם ומומחיות לעסק, לאורך זמן?

צור קשר לשיחה על אתגרי השיווק הדיגיטלי שלך

כל השיווק עלינו! מהתכנון ועד הביצוע

אסטרטגיה שיווקית ופיתוח עסקי

מה למכור ואיך? איזה מוצר/ שירות לשווק? מתי ולמי? אנחנו נבנה עבורך את המהלכים שיביאו גידול מוכח

בונים כל מה שהוא דיגיטלי

בניית אתרים,דיורים, דפי נחיתה, באנרים, כתבות, שיתופי פעולה, וידיאו, קידום ממומן, ניהול ותפעול ה social

גם לצרכים הפנים ארגוניים

כל התכנים לצרכים הפנים ארגוניים של העסק - קטלוגים, ברושורים, מצגות מכירה ותסריטי שיחה - הכל כדי להבטיח שתמכור יותר

לשירותך משרד פרסום ושיווק דיגיטלי בשיטת “הכל כלול”-  אנחנו עושים הכל: מהגדרת “מה עושים”, מתי ולמי (הבריף השיווקי) ועד לביצוע מוקפד בכל אפיקי המדיה.

צוות פרילנסרים מומחים שנבחרו בקפידה, מהווים את קופראטיב השיווק והפרסום BlogAbout- חברה בע”מ, המספקת לעסקים שירות הכל כלול במומחיות שיא, בשירות צמוד, ובשליש הריטיינר שהיית משלם, רק על שירותי משרד פרסום...

מודל רזה ויעיל המאפשר ללקוחותינו לקבל מחלקת שיווק פרטית שחושבת, יוזמת, מתניעה ומבצעת, את כל השיווק, הפיתוח העסקי, הפרסום והמרקום של העסק. 

ככה עסקים עובדים בעולם החדש.

* השירות מתאים לעסקים עם מחזור שנתי למעלה ממליון ש”ח (אבל שלא התחילו כך…)

מודל גידול מותאם לפרופיל העסק

בלי הקשקשת- רק תוצאות

במקום לפזר את מאמצי השיווק בין ספקים שונים, תוכלו לקבל אצלינו שירותי משרד פרסום דיגיטלי + מחלקת שיווק שחושבת ויוזמת את מהלכי השיווק לעסק, בטיפול צמוד יד ביד, שלוקח ביחד איתך, את העסק שלך קדימה.

הכל מתחיל מאסטרטגיה שיווקית…

רוצה להגביר מכירות ולבנות שם ומומחיות לעסק, לאורך זמן?

צור קשר לשיחה על אתגרי השיווק הדיגיטלי שלך

עולמות התוכן שאנחנו ממש אוהבים:)

קורסים

מומחים במכירות קורסים לקהלים מגוונים: יודעים לאתר (ולנגן) על מוטיבציות של הנעות לפעולה כאן ועכשיו ויודעים להמליך עסקים לאוטוריטות מידע מוכחות.

בעולם הקורסים, הגדלנו מחזורים של 30K ש”ח בחודש ל 200K ש”ח בחודש, תוך 4 חודשים.  (הנייר לא סופג הכל – אנחנו עומדים מאחורי המספרים האלה ובשיחה אישית נוכל להפנות אותך לשמוע את הנתונים הללו ממקור ראשון)

נדל”ן

עם ניסיון של 5 שנים בשיווק ומכירות של פרוייקטי מגורים ובתים לקהל הרחב, אנחנו מכירים כל “פיפס” בעולם הבניה:  הכרות מעמיקה עם קהלי קבלנים, אדריכלים ומעצבים, ניסיון עשיר בתמיכה בצוותי מכירות – ממעקבי שיחות ועד בניית תכנים ומסרים מכירתיים של אנשי השטח.

מומחים בשפה, בטון ובסגנון העיצובי הייחודי לקטגוריה ולפתרונות המדיה שמחייבים נוכחות מתמשכת באוויר, עם הצורך לחדש ולרגש כל הזמן. 

ציוד רפואי

עם ניסיון של 4 שנים בעולם הציוד הרפואי, אנחנו מפעילים מידעני רשת רפואיים ומספקים מידע מחייב ואחראי לקהל לקוחות פרטייים ומקצועיים, אודות טכנולוגיות רפואיות  ומקרי בוחן.

במסגרת העבודה השוטפת, הגדלנו את מחזורי החברה על ידי פניה לקהלי מטרה חדשים B2C: יצירת מודעות בקרב לקוחות קצה ויצירת קשרים שבין  מוצרים, לקוחות קצה וצוותים רפואיים.

כל אלה מניבים הכנסה חודשית  יציבה  וגדלה (שלא היתה קיימת בעבר).

קמעונאות

עם ניסיון של 6 שנים בעולם הקמעונאות, אנחנו מומחים בפניה  לקהלי B2B, עם הצעות ערך רלוונטיות לעונתיות לקטגוריה, ולכל שלב וצורך בו העסק נמצא.

שם המשחק בשיווק B2B הוא מציאת נקודת הרלוונטיות, בכל שלב במערכת היחסים עם הלקוח:

  • אנחנו מומחים בפתרונות של “הגדלת ארנק” ללקוחות קיימים, עם אסטרטגיות שיווק מוצרים חכמה, אשר נשענת על פילוח מדוייק של צרכי בעל העסק, בכל שלב באורח חיי העסק.
  • ואיך אנחנו מגדילים את הארנק? כן… אנחנו מזרימים כל הזמן קהלים חדשים באמצעות הצעות ערך ומכר המתאימות לקהלים עסקיים בשלבי הקמה.

ביוטי

התחלנו בעולם הביוטי ויש לנו חיבה עמוקה לעולם הזה – ניסיון עשיר בשיווק קליניקות פרא רפואיות, מכונים קוסמטים, חברות תכשיטים וחברות קוסמטיקה.

לכולן חוט מקשר של קהלים נשיים המחייבים שהשיווק ייצור כל הזמן נחשקות והעדפה.

אנחנו עושים את זה עם קריאיטיב נכון, הצעות ערך מקוריות, מנגנוני מועדון לקוחות, “הפצצות” של פעילויות ברשתות החברתיות, משפיעניות רשת, הפעלות, ועוד המון תוכן וורסטילי, מרגש ומדוייק.

השירותים שלנו –

צוות BlogAbout

שיטת העבודה שלנו –

איך עובדים ביחד?

כמחלקת שיווק להשכרה, אנחנו עובדים אתכם באופן שוטף וקבוע. נבנה עבורכם את כל התכנים לצרכי הקידום ברשת ונתפעל את הכל במדיה בשקיפות ולא עמלות. אנחנו לא עוצרים פה ורוצים להביא לכם הרבה יותר מליד, אלא המרות איכותיות. ולכן תקבלו מאיתנו מעטפת תוכן רחבה גם לצרכים הפנים ארגוניים שלכם כמו  תסריטי שיחה, מצגות מכירה, הפקות  קטלוגים ועוד.

כמה שצריך כדי להביא לכם גידול תמידי. זאת הסיבה שאנחנו לא מתמחרים שעות עיצוב או תוצרים דיגיטלים.  כמחלקת השיווק, התוכן והמדיה  שלכם, אנחנו עושים כל מה שדרוש כדי להביא גידול תחת ריטיינר קבוע.

עם מנהלת השיווק  ואשת הקשר שלכם (עירית מזא”ה גבלינגר). מוצרי התוכן שנכין עבורכם כמו גם התפעול שלהם במדיה, נבנים  ומתופעלים על ידי צוות BlogAbout  בניהולה של עירית. 

בגזרת התוכן- דפי נחיתה, דיוורים, כתבות, עיצובים ללא הגבלה לכל צרכי הרשת- באנרים, אינפוגרפיקות, מצגות, תסריטי שיחה. 

בגזרת המדיה- קידום  PPC מלא- ניהול ותפעול,שירות SEO בנפרד,  דיווחים שבועיים וחודשיים, בקרות מפורטות  פר קמפיין, מחקרי מילים ותפעול עקבי של האנליטקס.

כל זאת בצד תכנון רבעוני של מהלכי השיווק שלכם, פגישות שבועיות שוטפות ותפעול יומיומי מלא של כל הנכסים הדיגיטלים שלכם.

0
+
תוכניות תוכן ומדיה שיצאו לפועל
0
+
שותפים אסטרטגיים
0
+
פוסטים, אינפוגרפיקות, Ebboks, קמפיינים, דפי נחיתה ואתרים שנבנו עד היום
0
+
אלפי ₪ מנוהלים על ידינו במדיה, ללא עמלות ובשקיפות מלאה

הלקוחות שלנו

המטרות שלנו משותפות. אנחנו עושים הכל כדי להוות שותפים אסטרטגים.

– Testimonials

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[html]