הכירו אותנו - אנחנו BlogAbout

BlogAbout מביא לכם את כל המומחים של שיווק דיגיטלי במקום אחד. אנחנו מאמינים שזאת הסיבה שזכינו לגייס ולעבוד עם פול לקוחות שנשאר איתנו שנים.

לקוחות אלה  התחילו כעסקים קטנים או כעסקים שאין להם  אופרציה של שיווק דיגיטלי בכלל, וביחד בהתמדה, גדלו לעסקים  המחזיקים צוותי מכירות הולכים וגדלים – תולדה של הגידול שאנחנו ממשיכים לספק כל שנה לשותפינו האסטרטגיים.

BlogAbout נוסדה ב2016 כמיזם פרילנסרים והפכה בשנת 2019 לחברה בע”מ.

BlogAbout שיווק דיגיטלי חברה

עבדכם הנאמן  – עירית מזא”ה גבלינגר, בעלת ניסיון עשיר בעולם הפרסום והדיגיטל. התחלתי את דרכי בגיתם BBDO בשיא בועת הפרסום, ובתפקיד האחרון שלי כשכירה, שימשתי כסמנכ”לית  CARAT  – חברת המדיה של המותגים הגדולים במשק כמו קוקה קולה, סנו, לוריאל ועוד.

אני מביאה איתי ניסיון עשיר ביכולת לספר סיפור שיווקי – כשכירה, הייתי אמונה על מצגות ומכרזי החברה – איזו אסטרטגית תוכן ניצור? איך נתרגם אותה לפעילות במדיה?

במהלך פעילותי גם כשכירה וגם כבעלים של BlogAbout, היתה לי הזכות לעמוד בראש שני מכרזי תוכן ומדיה בינלאומיים: בנית האסטרטגיה והצגתה – עלי, בשני המכרזים, זכיתי במקום הראשון. (פררו רושה, לוקסמבורג + מת”ל צעצועים, יוון).

אני מאמינה (בצניעות) שאסטרטגיות תוכן ושיווק הן הפורטה שלי. (ומה זה אומר? זה מענה על השאלות הגדולות שחייבות להתפרט לפתרון השאלות ה”קטנות”: על מה נדבר -מה נשווק עכשיו ומה אחר כך,  למי נפנה (קהלי המטרה) איך נאפיין אותם ואיזו מדיה תתפוס אותם ובאיזה מצב תודעה?)

את היכולות הללו חלקתי בתחילת הדרך של BlogAbout גם למשרדי פרסום דיגיטליים גדולים – שם ביצעתי את אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי ללקוחותיהם והצגתי לבזק, אבן קיסר, בנק לאומי ועוד.

BlogAbout מטפלת מזה 6 שנים בעסקים קטנים ובינוניים, שצריכים חשיבה אסטרטגית אבל גם את הביצוע. הם לא רוצים לשלם (ובצדק) על ריטיינרים מנופחים, או על מצגות של משרדי פרסום והם מחפשים עבודה תכל’ס.

כמנהלת השיווק של לקוחותינו, אני מביאה את הכיוונים האסטרטגים בהם נפעל ומתפעלת את הכל עם צוות מומחה וקבוע  של BlogAbout, בכל תחומי השיווק הדיגיטלי. המודל הזה עובד ללקוחותינו שבאופן חריג בעולם השיווק הדיגיטלי, נשארים איתנו שנים, גדלים ומתפתחים ממודל גידול אחד למשנהו.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו.

עירית מזאה גבלינגר | BlogAbout

צוות BlogAbout

עירית מזאה גבלינגר | BlogAbout

עירית מזא”ה גבלינגר

בעלים ומנהלת 

עם 15 שנות ניסיון בעולם הפרסום והשיווק ועם זכיה במקום ה – 1 בשני מכרזי מדיה בינלאומיים, עירית מביאה לעסקים בינוניים, שיטות וכלים של עסקים מבוססים, עם כל המודלים שמבטיחים גידול, בהתאמה לנקודת המוצא של העסק.

אסף שמעוני |

אסף שמעוני

מנהל תחום PPC

בעל חברה לקידום ממומן ואורגני, המעסיק צוות עובדים מוסמכי גוגל.

אסף ממוקם בלונדון ומטפל בכל לקוחות BlogAbout עם צוות מיומן ועם הפיצ’רים הכי מתקדמים- החל ממספרי טלפון יעודיים, חוסמי קליקים מזוייפים, וכלה בצ’טבוטים וכמובן ניהול PPC ביד רמה.

פז אלטחן |

פז אלטחן

בונה אתרים ותוכניתן בכיר

בעל חברה לתכנות ובניית אתרים. פז בנה עד היום עשרות רבות של אתרי WordPress – תדמית וסחר ועובד כמתכנת הראשי של החברה מזה 6 שנים. במסגרת עבודתינו, פז מפתח ומטמיע  פיצ’רים לwordpress  לפי דרישה, אתרי קורסים, אתרי סחר אונליין ועוד.

יואל פרויליך |

יואל פרויליך

מנהל תחום וידאו

יואל הינו עורך וידאו מוערך העורך לתוכניות הפריים טיים המובילות בישראל.

יואל עורך את כל סרטוני הווידאו שאנו מפיקים ללקוחותינו ואחראי על צוות ההפקה והצילום לכל פרויקט.

בר דהן |

בר בן דהן

מעצבת גרפית

מעצבת גרפית מנוסה ויצירתית להפליא, העובדת בדיוק מוקפד על מגוון רחב של לקוחות החברה, תוך שימת לב לפרטים.

רחלי פרינד |

רחלי פרינד

אשת אשכולות

אם הדיגיטל היה ביקום מקביל עידן הרנסנס, אז רחלי היא הליאונדרנו דה וינצ’י של הדיגטל: אשת אשכולות, יודעת כל מה שדיגיטל, מתכנות ועד עיצוב מוקפד.
רחלי מלווה את כל הפרויקטים של החברה, ביד רמה.

קרן מלכה |

קרן מלכה

מומחית אינסטוש

קרן (שלא רוצה להצטלם), היא מומחית אינסטגרם המלווה את לקוחותינו ברעיונות, פיצ’רים, חידושים וכל מה שקורה עכשיו. אחראית על ניהול הסושייל ללקוחות החברה.

כל השיווק עלינו! מהתכנון ועד הביצוע

כן!

בעל עסק,

לרשותך מנהלת שיווק צמודה, עם רקורד  של זכיה במכרזים בינלאומיים, נסיון ורקע בכיר בעבודה עם המותגים הגדולים בישראל + צוות דיגיטל העומד לרשותך באופן מלא.

BlogAbout בשיטת הכל כלול:

גם מנהלת שיווק, גם משרד פרסום דיגיטלי, גם מרקום וגם פיתוח עסקי. 

BlogAbout היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק  דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

כל השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום עלינו. נקודה. 

בעל עסק,

בעבודה איתנו, שכרת לעבודה מנהלת שיווק, מעצב גרפי כותבת תוכן, פלנרית אסטרטגית, בונה אתרים וצוות מקדמי PPC.

אנחנו אחראים גם על כל התפעול  של מהלכי השיווק, ביצירת התוכן ובהפצתו במדיה הדיגיטלית.

צרו קשר
נווטו באתר

 BlogAbout היא חברה בע”מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי שיווק דיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

 גלה מה המהלך השיווקי שמתאים לעסק שלך