הכירו אותנו - אנחנו BlogAbout

BlogAbout מביא לכם את כל המומחים של שיווק דיגיטלי במקום אחד. אנחנו מאמינים שזאת הסיבה שזכינו לגייס ולעבוד עם פול לקוחות שנשאר איתנו שנים.

לקוחות אלה  התחילו כעסקים קטנים או כעסקים שאין להם  אופרציה של שיווק דיגיטלי בכלל, וביחד בהתמדה, גדלו לעסקים  המחזיקים צוותי מכירות הולכים וגדלים – תולדה של הגידול שאנחנו ממשיכים לספק כל שנה לשותפינו האסטרטגיים.

BlogAbout נוסדה ב2016 כמיזם פרילנסרים והפכה בשנת 2019 לחברה בע”מ.

BlogAbout שיווק דיגיטלי חברה

צוות BlogAbout

עירית מזאה גבלינגר | BlogAbout

בעלים ומנהלת 

עירית מזא"ה גבלינגר

אסף שמעוני |

מנהל תחום PPC

אסף שמעוני

פז אלטחן |

בונה אתרים ותוכניתן בכיר

פז אלטחן

יואל פרויליך |

מנהל תחום וידאו

יואל פרויליך

בר דהן |

מעצבת גרפית

בר בן דהן

רחלי פרינד |

אשת אשכולות

רחלי פרינד

קרן מלכה |

מומחית אינסטוש

קרן מלכה

כל השיווק עלינו! מהתכנון ועד הביצוע

כן!

בעל עסק,

לרשותך מנהלת שיווק צמודה, עם רקורד  של זכיה במכרזים בינלאומיים, נסיון ורקע בכיר בעבודה עם המותגים הגדולים בישראל + צוות דיגיטל העומד לרשותך באופן מלא.

BlogAbout בשיטת הכל כלול:

גם מנהלת שיווק, גם משרד פרסום דיגיטלי, גם מרקום וגם פיתוח עסקי. 

BlogAbout היא חברה בע"מ המאגדת במקום אחד פרילנסרים קבועים, מומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי, המספקת לעסקים מחלקת שיווק  דיגיטלי, פיתוח עסקי ומרקום, פרטית משלהם.

כל השיווק, הפיתוח העסקי והמרקום עלינו. נקודה. 

בעל עסק,

בעבודה איתנו, שכרת לעבודה מנהלת שיווק, מעצב גרפי כותבת תוכן, פלנרית אסטרטגית, בונה אתרים וצוות מקדמי PPC.

אנחנו אחראים גם על כל התפעול  של מהלכי השיווק, ביצירת התוכן ובהפצתו במדיה הדיגיטלית.

עבדכם הנאמן  – עירית מזא"ה גבלינגר, בעלת ניסיון עשיר בעולם הפרסום והדיגיטל. התחלתי את דרכי בגיתם BBDO בשיא בועת הפרסום, ובתפקיד האחרון שלי כשכירה, שימשתי כסמנכ"לית  CARAT  – חברת המדיה של המותגים הגדולים במשק כמו קוקה קולה, סנו, לוריאל ועוד.

אני מביאה איתי ניסיון עשיר ביכולת לספר סיפור שיווקי – כשכירה, הייתי אמונה על מצגות ומכרזי החברה – איזו אסטרטגית תוכן ניצור? איך נתרגם אותה לפעילות במדיה?

במהלך פעילותי גם כשכירה וגם כבעלים של BlogAbout, היתה לי הזכות לעמוד בראש שני מכרזי תוכן ומדיה בינלאומיים: בנית האסטרטגיה והצגתה – עלי, בשני המכרזים, זכיתי במקום הראשון. (פררו רושה, לוקסמבורג + מת"ל צעצועים, יוון).

אני מאמינה (בצניעות) שאסטרטגיות תוכן ושיווק הן הפורטה שלי. (ומה זה אומר? זה מענה על השאלות הגדולות שחייבות להתפרט לפתרון השאלות ה"קטנות": על מה נדבר -מה נשווק עכשיו ומה אחר כך,  למי נפנה (קהלי המטרה) איך נאפיין אותם ואיזו מדיה תתפוס אותם ובאיזה מצב תודעה?)

את היכולות הללו חלקתי בתחילת הדרך של BlogAbout גם למשרדי פרסום דיגיטליים גדולים – שם ביצעתי את אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי ללקוחותיהם והצגתי לבזק, אבן קיסר, בנק לאומי ועוד.

BlogAbout מטפלת מזה 6 שנים בעסקים קטנים ובינוניים, שצריכים חשיבה אסטרטגית אבל גם את הביצוע. הם לא רוצים לשלם (ובצדק) על ריטיינרים מנופחים, או על מצגות של משרדי פרסום והם מחפשים עבודה תכל'ס.

כמנהלת השיווק של לקוחותינו, אני מביאה את הכיוונים האסטרטגים בהם נפעל ומתפעלת את הכל עם צוות מומחה וקבוע  של BlogAbout, בכל תחומי השיווק הדיגיטלי. המודל הזה עובד ללקוחותינו שבאופן חריג בעולם השיווק הדיגיטלי, נשארים איתנו שנים, גדלים ומתפתחים ממודל גידול אחד למשנהו.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו.

עירית מזאה גבלינגר | BlogAbout

מוכנים לגדול? השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ

מה ההבדל בינינו לבין כל השאר? ספרנו 15 הבדלים…

שירות צמוד יומיומי, המומחיות שלנו היא באסטרטגית תוכן ושיווק, צוות קבוע שמכיר כל פיפס בעסק שלך, תקשורת נוחה עם אשת קשר אחת, ידע ויכולות וורסטיליות שלא תמצא אצל מתחרים, הסכם לא מסנדל, אנחנו עובדים לטווח ארוך ולכן נותנים את הנשמה, אנחנו יוזמים ולא מחכים שיתנו לנו בריפים, הידע שלנו מבוסס ומוסמך, אין הגבלה או תמחור נוסף על כמות קמפיינים או על פלטפורמות, שיטת "הכל כלול" אצלנו היא שיטה יוזמת (בניגוד למשרדים אחרים- יודעים… באנו משם), ההשקעה שאתה משקיע היא קבועה בלי אותיות קטנות, אתה לא צריך לנהל אותנו, אנחנו בגובה העיניים.

בעבודה איתנו, גם אתה תדע לשלוף 15 תועלות על העסק שלך, שמבדלות ומוכרות עבורך, בתסריטי השיחה, באתר, בחתימות מייל, בחומרי המרקום ובקמפיינים.

איך תגדלו השנה?

לקוחות ממליצים