עלינו

מי אנחנו?

BlogAbout היא מחלקת שיווק דיגיטלית להשכרה. הוקמה ב2014 ופועלת כמחלקה פנים ארגונית מא' ועד ת' בכל תחומי השיווק הדיגיטלי- תוכן, קידום, SEO, בניית נכסים דיגיטלים, תכנון אסטרטגי.

כל זאת באמצעות מומחים מקצועיים בתחומי העיצוב הגרפי, תכנות ובניית אתרים, PPC, SEO, הפקות וידאו וכתיבת תוכן.

על הפעילות של BlogAbout מנצחת אני- עירית מזא"ה גבלינגר- נעים מאוד- הפלנרית והתקציבאית הפרטית שלכם.


צוות BlogAbout


רקע מקצועי-

עירית מזא"ה גבלינגר

כשכירה ניהלתי מחלקות תוכן ומדיה במשרדי פרסום ומדיה גדולים וטיפלתי במותגים הגדולים במשק.  במהלך הקריירה שלי, הובלתי מכרזי מדיה בינלאומיים- פעמיים למקום הראשון:  זכייה במכרז מת"ל צעצועים (פישר פרייס, ברבי) יוון 2011. ודירוג במקום הראשון עבור מכרז פררו רושה, לוקסמבורג 2016 .

ב BlogAbout,  אני לוקחת את הניסיון בעבודה עם לקוחות גדולים ומביאה כלים, פרטיקות, אסטרטגיות שיווק ושיטות עבודה ישימות ללקוחות שזירת הפעילות המרכזית שלהם היא הדיגיטל.  בעזרת צוות פרילנסרים קבוע ומיומן, אנחנו משכללים את  היכולות האלה למעלה מ-4 שנים.

בעבודה איתנו, תקבלו  תכנון של חבילות שיווק, יצירת קונספטים שיווקיים, בניית מוצרים דיגיטלים וחשיבה אסטרטגית למינוף העסק. כל זאת, בצד ביצוע מוקפד של כל המהלכים השיווקיים שהגינו אתכם.

מבנה העבודה הייחודי של BlogAbout מאפשר לי ולצוות  לתפקד כמו מחלקה פנימית בארגונכם, תוך קשר הדוק ושוטף אתכם כדי שנחיה את הביזנס שלכם, נעמיק בו ונביא ביחד פתרונות מנצחים לשיווק שמביא גידול.


  • שירותי עיצוב גרפי ללא הגבלה
  • מערכות מיניסייטס וורדפרס לשימושכם ללא הגבלה
  • קידום ממומן בכל הפלטפורמות
  • רכישת מדיה ללא עמלות
  • מודל עבודה מותאם לקוח
  • ניהול ומעקב צמוד

מודל עבודה ייחודי- יתרון עצום לכם!

תחת ריטיינר חודשי קבוע ובעלות של פחות משל עובד בחצי משרה, תקבלו מאיתנו ללא הגבלה- שירותי עיצוב,  קידום , PPC קופירייטינג, דפי נחיתה, סקרים, דיוורים, כתבות וכל מה שאנו בונים בשוטף כדי למקסם מכירות.

מכיוון שמדובר בפרילנסרים, (הידעתם? עד שנת 2020 פרילנסרים יהוו 20% מכוח העבודה במשק!) היתרון שלכם כפול- מקצועיות  של מומחים בתחומם ללא פשרות, בצד עלויות מופחתות.  לא מעמיסים את החשמל, משרד, אבטלה סמויה וכאלה על תקציבי הריטיינר…

כל התותחים של BlogAbout, הם עצמאים, מומחים בתחומם ונבחרו בקפידה כצוות קבוע, המאפשר לייצר תוכן בכל פורמט במהירות, בדייקנות ובאחריות ולקדם אותו בשיטות מתקדמות בשקיפות וללא עמלות מדיה.

ועם מי אתם מתנהלים בשוטף?

איתי! עבדכם הנאמן עירית מזא"ה גבלינגר- מומחית אסטרטגיות שיווק דיגיטלי  ואשת הקשר הפרטית שלכם.

וכן. השיטה שלנו עובדת. ללא עומסים מיותרים, במבנה יעיל המאפשר מחירים שפויים ובחלוקת עבודה מושלמת.


0
+
פוסטים, אינפוגרפיקות, Ebboks, קמפיינים, דפי נחיתה ואתרים שנבנו עד היום
0
+
תוכניות תוכן ומדיה שיצאו לפועל
0
+
אלפי ₪ מנוהלים על ידינו במדיה, ללא עמלות ובשקיפות מלאה
0
+
לקוחות קבועים בריטיינר חודשי